Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 25d. 10:13

„H2Auto Gravel Challenge 2020“ dalyvių laukia antrasis etapas Marijampolės autokroso trasoje

„H2Auto Gravel Challenge 2020“
Rally Freaks nuotr. / „H2Auto Gravel Challenge 2020“

Jau artėjantį šeštadienį Marijampolės autokroso trasoje įvyks antrasis „Gravel Challenge“ etapas. Tai jau dvyliktą sezoną organizuojamas renginys, kurį čia rengia „Subaru Klubas“, rašoma pranešime.

VIDEO: RallyFreaks vaizdo klipas apie „Gravel Challenge“ varžybas

Tai jau antrasis „Gravel Challenge 2020“ etapas šiemet. Pirmasis įvyko dar gegužės 30-ą dieną, o dabar „Subaru“ vairuotojai ir kitų gamintojų automobilius vairuojantys autosporto gerbėjai trasoje susitiks birželio 27-ą dieną. Viena aktyviausių automobilių bendruomenių Lietuvoje – „Subaru Klubas“ kviečia žiūrovus į Marijampolės auotokroso trasą.

Dalyvių sąrašas jau užpildytas maksimaliai, tad nemokamai renginį stebėti galėsiantys žiūrovai čia išvys 19 AWD, 5 FWD, 13 RWD, 15 SPORT, 7 Moterų ir 28 Laisvosios klasės dalyvius. Kiekvienai klasei bus skirta po 3 važiavimus.

Vienas važiavimas susideda iš trijų trasos ratų. Klasės įskaitoje bus skaičiuojama 2 geriausių važiavimų rezultatų suma. Prieš važiavimus bus 3 susipažinimo ratai visai klasei neįskaitai. Pirmojo automobilio startas numatytas 9 valandą, o varžybas ketinama baigti iki 20 valandos.

Marijampolės autokroso trasoje dalyviai skirstomi laiko patikrinta tvarka, skirstant pagal varomąsias automobilių ašis, o ne gamintoją ar variklio darbinį tūrį.

Sport klasėje gali dalyvauti visi, kurių automobiliai yra profesionaliai paruošti sportui, turi saugos lankus, ant jų sumontuotos žvyro dangai skirtos padangos.

Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka
Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka

„Subaru Klubas“ skelbia, kad „Gravel Challenge“ seriją šiemet sudarys keturi etapai. Dalyviai varžysis ne tik dėl įsteigtų taurių, bet ir dėl metinių taškų. Atskirose automobilių (AWD, RWD, SPORT, Moterų) klasėse dalyvių asmeniniai taškai etapo renginyje bus skaičiuojami pagal taškų sistemą, priklausomai nuo užimtos vietos klasėje. Visų etapų taškai bus sumuojami ir sezono gale išaiškės „Gravel Challenge 2020“ sezono nugalėtojai bei prizininkai.

Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka
Andriaus Tubiaus nuotr./Varžybų akimirka

Daugiau informacijos apie artėjantį renginį galima rasti Facebook’e

Renginio pradžia ir pirmojo automobilio startas numatytas 9 valandą. Žiūrovams renginys nemokamas. Trasos vietą galite rasti žemiau pateiktame žemėlapyje.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:52
00:46
01:11

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas