TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

„Halls Winter Rally 2014“ laukia 14 greičio ruožų

GR SS 6, 9
UAB „Pitlane“ maketas / GR SS 6, 9
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausio 24-25 dienomis – penktadienio vakarą ir šeštadienį vyksiančio greičiausio metų festivalio – „Halls Winter Rally 2014“ dalyviai įveiks keturiolika greičio ruožų. Tai septynios skirtingos trasos, kurių kiekviena bus važiuojama po du kartus. Penktadienį tamsiu paros metu vyks keturi greičio ruožai, o likę dešimt startuos šeštadienį. Žiūrovai ralį galės stebėti dešimtyje žiūrovų zonų.

Anot ralio organizatorių, šiųmetis ralis pasižymi tiek klasikinių, tiek ir visiškai naujų greičio ruožų kombinacija. Parenkant juos, vadovautasi patogumo ir įdomumo žiūrovams bei dalyviams principais. Naujas ralio formatas bei išdėstymas suteiks galimybę ilgiau mėgautis renginiu, o didesnis skaičius ruožų leis pamatyti daugiau, taip pat – pajusti ralio tamsiu paros metu atmosferą.

Iškilmingas ralio startas bus duotas penktadienį, 18:30 val. nuo Utenos daugiafunkcio sporto komplekso. Čia taip pat tradiciškai įsikurs ir ralio štabas bei serviso zona, kurioje veiksmas virs penktadienio vakarą ir visą šeštadienį. 

UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 1, 3
UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 1, 3

Iš karto po iškilmingo „Halls Winter Rally 2014“ atidarymo lenktynininkai varžybas pradės „Top Gear“ ir „TAEM Group“ pavadintuose greičio ruožuose, kurie žiemos ralyje yra buvę šviesiu paros metu, tačiau tamsoje jie vyks pirmą kartą. Tai siaurų ir techniškų atkarpų kupini greičio ruožai, tapsiantys dideliu iššūkiu ekipažams ir suteiksiantys unikalių vaizdų žiūrovams. 

UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 2, 4
UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 2, 4

Antroji „Halls Winter Rally“ diena prasidės šeštadienį tradiciniu žiūrovų pamėgtu per Biliakiemį ir Šeduikius einančiu „DELFI“ greičio ruožu, pasižyminčiu patogiai pasiekiamu dideliu tramplinu.

UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 5, 7
UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 5, 7

Tuo tarpu greta Saldutiškio ir Kuktiškių esantys „Halls“ ir „Galingas.lt“ ruožai dar nėra vykę žiemos ralio metu. Pastarasis yra labai įdomus, techniškas, sudėtingas bei vienas ilgiausių visame „Halls Winter Rally“. Čia susipina skirtingo tipo atkarpos, o šio ruožo reljefas, trajektorijos, kraštovaizdis nepaliks nė vieno abejingo.

UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 6, 9
UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 6, 9

Paskutinėje ralio sekcijoje žiūrovai ir dalyviai galės mėgautis po kelerių metų pertraukos grįžtančiais „Offroad24.lt“ ir „PirkAUTOlizingu.lt“ greičio ruožais, esančiais visiškai šalia Utenos miesto. Tai sudarys sąlygas grįžti į Uteną bei pamatyti apdovanojimų ceremoniją bei nemokamą Donato Montvydo koncertą, kurį dovanoja Utenos miestas. 

UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 11, 13
UAB „Pitlane“ maketas/GR SS 11, 13

„Offroad24.lt“ greičio ruožas, skirtingai nei 2009 metais, bus vykdomas į priešingą pusę. Jis yra labai sudėtingas, turintis skirtingus kelio konfigūracijos elementus su staigiais posūkiais, tramplinais ir greitomis bei vietomis pavojingomis atkarpomis. Tuo tarpu „PirkAUTOlizingu.lt“ greičio ruožo pirmoji dalis kupina daug staigių posūkių siaurame kelyje, o antroji dalis pereina į platų greitą žvyrkelį.

Tuo tarpu ralio globėjas Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius primena visiems vyksiantiems į žiemos šventę Utenoje laikytis saugaus eismo taisyklių bei planuotis keliones iš anksto, kad kelionės tikslas būtų pasiektas saugiai.

„Ralio žiūrovus raginu susiplanuoti kelionę taip, kad būtų išvengta skubėjimo. Taip pat reikėtų nepamiršti, jog keliai, o ypač žvyrkeliai, gali būti slidūs. Atkreipdamas vairuotojų dėmesį, skatinu visada vadovautis ne tik eismo taisyklėmis, tačiau ir sąmoningumo bei atsakingumo principais. Būnant regiono vietoje kviečiu būti paslaugiems vieni kitiems. Jei visi to laikysimės, į kelionės tikslą atvyksime maksimaliai saugiai ir sugaišime mažiausiai laiko“, - sakė Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.

Žiūrovams taip pat organizatoriai primena, kad ralį stebėti galima tik oficialiose žiūrovų zonose. Žiūrovai raginami laikytis bendrosios tvarkos, būti atsakingiems ir gerbti vietos gyventojų turtą bei privatumą.

Didelės raiškos „Halls Winter Rally 2014“ žemėlapius galite rasti paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas