„Halls Winter Rally“ kvalifikacijoje greičiausias buvo Deividas Jocius

„Halls Winter Rally 2015“ bandomasis ir kvalifikacinis greičio ruožai
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „Halls Winter Rally 2015“ bandomasis ir kvalifikacinis greičio ruožai
0

Penktadienį 14-15 val. vykusioje „Halls Winter Rally“ kvalifikacijoje greičiausias buvo Deivido Jociaus ir Donato Zvicevičiaus ekipažas. 4,2 km ilgio Utenos rajono žvyrkelių trasą jie įveikė per 2 min. 40,75 sek.

Antrą vietą užėmė kitas po pertraukos į ralį sugrįžęs ekipažas – Martynas Samuitis su Ramūnu Šaučikovu. Jie nuo D.Jociaus atsiliko 1,2 sek.

Trečioje vietoje liko Martyno Samsono ir Mindaugo Varžos ekipažas, kvalifikacinį GR įveikę per 2 min. 43,13 sek. Vos 0,12 sek. nuo jų atsiliko Ramūnas Čapkauskas su Tomu Šipkausku, o penktoje vietoje liko Vaidotas Žala su Žygimantu Žala.

Vieni varžybų favoritų Vytautas Švedas su Žilvinu Sakalausku liko šešti, o Dominykas Butvilas su Kamilu Helleriu – septinti. Panevėžečių duetas Giedrius Notkus su Daliumi Strižanu užėmė aštuntą vietą.

Pagal šiuos kvalifikacijos rezultatus lenktynininkai penktadienį 17 val. rinksis startinius numerius pirmiems dviems greičio ruožams.