Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 30d. 20:14

„Halls Winter Rally“ po dviejų greičio ruožų pirmauja Martynas Samsonas

„Halls Winter Rally 2015“ bandomasis ir kvalifikacinis greičio ruožai
Tomo Markelevičiaus nuotr. / „Halls Winter Rally 2015“ bandomasis ir kvalifikacinis greičio ruožai

Greičiausia žiemos šventė prasidėjo Martyno Samsono ir Mindaugo Varžos ekipažo staigmena. Po dviejų naktinių penktadienio greičio ruožų ekipažas pirmauja, nors prieš ralį mažai kas prognozavo šiam duetui patekimą bent į geriausiųjų trejetuką.

M.Samsonas ir M.Varža pirmus du greičio ruožus įveikė per 12 min. 53,3 sek. ir artimiausius persekiotojus – Ramūną Čapkauską su Tomu Šipkausku – lenkia 4 sekundėmis.

Trečioje vietoje žengia kvalifikacijos nugalėtojai: Deivido Jociaus ir Donato Zvicevičiaus ekipažas. Pirmąkart viename automobilyje lenktynėse važiuojantis duetas nuo lyderio atsilieka 13,6 sek. Ketvirti žengia Martynas Samuitis su Ramūnu Šaučikovu – po pertraukos į ralį grįžęs ekipažas vos 0,4 sekundės atsilieka nuo D.Jociaus.

Problemų patyrė Vaidoto Žalos ir Žygimanto Žalos ekipažas. Kvalifikacijoje užėmę penktą vietą, jau pirmą greičio ruožą jie pabaigė automobilyje įjungę avarinę signalizaciją – taip rodoma, kad ekipažas negali važiuoti pilnu tempu ir jam kažkas yra negerai. V.Žala po finišo antrame GR sakė, kad posūkyje kliudė akmenį ir apgadino priekinę pakabą, tad pirmą dieną pabaigs važiuodami avariniu režimu.

„Halls Winter Rally“ greičiausiųjų dešimtukas po 2 GR:

Rezultatai po 2 GR
Rezultatai po 2 GR

Visus ralio rezultatus rasite paspaudę čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis
Parašykite atsiliepimą apie Gazas