Premjera
2022 10 31, 17:26

Heloviniškoje automobilių fiestoje jėgas išbandė ir Aurelijus Veryga

Savaitgalį Klaipėdos-Liepojos krašte įvyko paskutinis šių metų „Ladies Go“ etapas, praneša organizatorės.
„Ladies Go“ etapas Klaipėdos-Liepojos krašte
„Ladies Go“ etapas Klaipėdos-Liepojos krašte / Organizatorių nuotr.

Dažniausiai orientacinio-pramoginio formato varžybas organizuojantis vairuojančių moterų judėjimas, šį kartą pakvietė išbandyti nestandartines lenktynes su interaktyvia programėle ir pasipuošti baisiausiais kostiumais. Kartu buvo paminėta ir vis labiau populiarėjanti Lietuvoje Helovino šventė.

Nuo pat ryto į Klaipėdoje neseniai atsidariusio viešbučio „Victoria“ erdves pradėjo rinktis monstrai, raganos, vampyrai, mirusios nuotakos ir juodosios našlės, Adamsų šeimynėlė ir įvairių kitų siaubo filmų herojai.

Paskelbus startą, „Roadgames“ programoje dalyviai pamatė žemėlapį, jiems reikėjo pasirinkti tinkamą kryptį kur važiuoti ir vykdyti užduotis. Net 7 komandos iki lenktynių pradžios jau buvo pasiekusios Liepoją ir pradėjo vykdyti užduotis nuo ten: reikėjo surasti nuotrauką tinkamą lokacijai, atsakyti į klausimus, susijusius su tam tikra vieta, surasti karštąjį G tašką, atsakyti į detektyvo mįslę ir rasti lobį, pagal duotas užuominas, vykdyti komandines užduotis, pvz. padaryti baisiausią savo ekipažo foto miške ar nufilmuoti video baisiausio komandos juoko. Lenktynės truko net 7 valandas, dalyvės nuvažiavo daugiau kaip 200 km. Didžiausią įtaką geriems rezultatams šį kartą turėjo strateginis mąstymas ir komandos nuoseklumas.

Pradedančiųjų (Green) įskaita pateikė staigmenų, nes nugalėtojomis tapo klaipėdiečių „Selenių“ komanda, kurios pirmą kartą savo jėgas išbandė Ladies Go varžybose ir aplenkė šiek tiek daugiau patyrusias „Plienines kobras“ iš Palangos ir vilnietes „Ju&Jo“.

Visą dieną tarp ekipažų vyko įnirtinga kova, tiesa, svarbus varžybų prieskonis buvo tas, kad komandos negalėjo viršyti greičio ir važiuoti reikėjo pagal Kelių eismo taisykles. Po pirmojo greičio viršijimo komandos gaudavo įspėjimus, po antrojo – minus 20 taškų, po trečiojo grėsė diskvalifikacija iš lenktynių. Organizatoriai džiaugiasi, kad šios nuobaudos nereikėjo panaudoti ir visi dalyviai baigė lenktynes.

Tiesa, ekipažui „Powerpuff girls“ skirta -20 taškų nuobauda sutrukdė merginoms pelnyti 2-ąją vietą absoliučioje įskaitoje, tačiau jos tapo profesionalių (Pro) įskaitos nugalėtojomis. Tarp geriausių profesionalių buvo ir antrąją vietą laimėjo – „Ladies Power“ iš Vilniaus-Alytaus jungtinis ekipažas, trečiąją – „Lauripaz“ iš Lazdijų.

Lenktynėse netrūko ir daugiau staigmenų, su „Pašėlusių močiučių“ ekipažu jėgas išbandė ir buvęs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, kurio tapatybė buvo atskleista tik apdovanojimų ceremonijos metu, kuri vyko Olympic Casino Amberton patalpose. Visą dieną jis buvo įsikūnijęs į drakulos personažą ir padėjo savo komandai atlikti įvairaus pobūdžio užduotis.

Įskaitoje Ladies Go + Žvaigždė/Lenktynininka šį kartą buvo didesnis iššūkis joje dalyvavusioms moterims, nes svečią į savo komandą turėjo susirasti pačios, „Pašėlusios močiutės“ prikalbinusios dalyvauti A. Verygą šioje įskaitoje pelnė 3-iąją vietą. Scenoje paklausus Aurelijaus, kokie įspūdžiai po lenktynių, jis atsakė, kad jos buvo idealiai žiaurios ir mielai dalyvautų dar kartą.

Kitos moterų komandos padėti joms varžybose pakvietė lenktynininkus.

Su keturračių čempionu Adomu Gančieriumi važiavusi „Auresa“ komanda iš Panevėžio pelnė 2-ąją vietą, iš to pačio miesto atvykęs ekipažas „Storent panos“, važiavęs su „Pajūrio slalomas“ įkūrėju Aurimu Kučinsku, tapo šios įskaitos nugalėtojomis, o bendroje lenktynių lentelėje buvo trečios, taip pat pelnė „Baisiausio ekipažo“ titulą, joms atiteko savaitgalis „Victoria“ viešbutyje su SPA malonumais.

Antroji vieta absoliučioje įskaitoje atiteko „Adamsų šeimynėlei“ iš Kelmės, o nugalėtojais tapo „Born for rally“ porų/šeimų įskaitos dalyviai iš Vilniaus, šeima važiavusi su savo atžalomis, jie laimėjo 1000 Eur kuponą degalams „Orlen“ degalinėse.

„Orlen“ prekinio ženklo Lietuvoje atstovė spaudai Kristina Gendvilė, kuri ne kartą yra išbandžiusi jėgas Ladies Go varžybose, įteikdama pagrindinį prizą sakė:

„Ketvirtą dieną Dievas sukūrė moterį ir sudėjo į ją viską, kas geriausia, moterys, kurios čia dalyvaujat jūs esate dievaitės ir velniai viename, matricos, būkite tokios energingos, laimingos, šiandien esate baisiai gražios, kaip sako žemaičiai, o Orlen jus lydės kelionėje visada.“

Visų įskaitų prizininkės buvo apdovanotos Biofarmacija dovanomis, o nugalėtojoms atiteko – savaitgaliai su Seres3 elektromobiliu. Apdovanojimų ceremoniją vainikavo atlikėjos Eglės Jakštytės – Eley koncertas.

Lenktynių organizatorė, „Ladies Go“ įkūrėja Raimonda Jagminaitė džiaugėsi, kad naujas formatas dalyvėms patiko ir nepabūgo jo išbandyti beveik 30 komandų iš skirtingų Lietuvos miestų, nors pasiruošimas buvo sudėtingas ir pareikalavo daug laiko ir fizinių jėgų:

„Kai pradėjau kurti šio formato varžybas, net negalėjau pagalvoti, kad bus taip sunku, reikėjo nuvykti į kiekvieną tašką, kurių galutiniame rezultate gavosi daugiau nei 200, nufotografuoti įdomius objektus, sugalvoti klausimus, per paskutinį mėnesį buvo įveikti keli tūkstančiai kilometrų, nes lenktynes nusprendėme daryti pajūrio zonoje, o iš Vilniaus nemažas atstumas, žingsnių nueitą beveik 100 tūkstančių.

Taip pat ir techniškai viską sudėlioti bei ištestuoti užtruko nemažai laiko. Ačiū nedidelei komandai, kuri padėjo, mes tai padarėme. Pirmą kartą Lietuvoje suorganizavo lenktynes patys su šia Roadgames programėle. Taip pat džiaugiuosi, kad buvo duota Helovyno tema, nes tai suteikė labai daug šarmo renginiui, ir, manau, aplinkiniams padovanojo geras emocijas. Nors ir dalyviams patiko šis formatas, bet ar dar kartą imčiausi tokio iššūkio, nežinau. Reikia tiesiog pailsėti ir ramiai pagalvoti kokia toliau bus Ladies Go kryptis”, – įspūdžiais dalijosi organizatorė R. Jagminaitė.

Tai buvo paskutinis šiais metais Ladies Go etapas, apie galutinę metinės apdovanojimų ceremonijos datą vairuojančių moterų judėjimas kol kas neskelbia.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas