Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 26, 13:36

Į „Betsafe Drift Matsuri“ užsiregistravo 132 dalyviai

Žodis „Matsuri“ japonų kalboje reiškia šventę arba festivalį, „Dorifto Matsuri“ – šonaslydžio festivalį – būtent toks planuojamas spalio aštuntąją Driftiškėse, Šiaulių rajone, praneša organizatoriai.
Betsafe Drift Matsuri truks dvyliką valandų
Betsafe Drift Matsuri truks dvyliką valandų / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Driftas Autosportas

Jau tradicija tapęs renginys nuaidi tris kartus per metus: pavasarį atidaro sezoną, vasarą patikrina dalyvių atsparumą karščiui, o rudenį leidžia paskutinį kartą pasidžiaugti nevaldomu chaosu. Šį kartą dalyvių skaičių vėl apribojo parkavimo vietos.

„Autodrome galime patogiai sutalpinti apie šimtą dalyvių, – pasakoja organizatorius Linas Ramoška. – Pasispaudus telpa šimtas dvidešimt dalyvių, o spalio aštuntąją bandysime sutalpinti šimtą trisdešimt du, o tai reiškia, kad Driftiškių miestelis vėl bandys neplyšti per siūles. Dalyvių ir žiūrovų vėl lauks dvylika valandų veiksmo, šviesų šou naktį, bei keletas staigmenų. Viena, kurią jau galime atskleisti, tai mūsų teisėjų pasirodymas trasoje. Žmonės, kurie visą sezoną kontroliavo ir stebėjo dalyvių pasirodymus, šį kartą vėliavas paliks kolegoms ir patys imsis trasos.“

Įvardintas dalyvių skaičius dar gali kisti. Organizatoriai atskleidžia, jog nepaisant tą patį savaitgalį Rygoje vyksiančio Latvijos ir Estijos čempionato finalo, dalis „braliukų“ jau pranešė apie savo norą prisijungti prie festivalio. Dalyvių skaičių gali pakeisti ir Benediktas Čirba, kuris šį savaitgalį Lenkijoje vyksiančiame „Drift Masters European Championship“ finale turi užduotį ne tik gerai pasirodyti, bet ir prikalbinti keletą aukšto kalibro svečių prisijungti prie veiksmo Lietuvoje. Trumpai tariant – šventės kalibras nenuvils.

Be įvardinto veiksmo taip pat planuojama pagaliau išrinkti Driftiškių miestelio merą. Pavasarį vykusių rinkimų rezultatai taip ir nebuvo atskleisti visuomenei, tad proga savavališkai pasiskelbti meru pasinaudojo net keletas laisvamanių. Šią neteisybę planuojama ištaisyti ir pagaliau surasti asmenį, kuris ne tik gaus asmeninį miestelio ženklą, bet ir bus paskelbtas kaip amžinai kaltas dėl visko, kas yra blogai.

Visa renginio informacija, grafikas, bilietai, bei naujienos skelbiami www.drifting.lt

VIDEO: Betsafe Drift Matsuri 2022: Pavasaris
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas