Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 16, 20:01

Į Lietuvą iš Dakaro grįžo A.Gelažninkas, V.Valiukevičius, P.Kavaliauskas ir G.Petrus

Kas yra sunkiau, parašyti knygą ar senučiu jau muziejuje stovėjusiu automobiliu įveikti Dakarą? Į šį ir kitus klausimus turėtų atsakyti tik ką grįžę mūsų Dakaro herojai V.Valiukevičius ir P.Kavaliauskas. Taip pat sulaukėme ir geležinio žmogaus iš Kauno – Arūno Gelažninko. Jis antrą kartą iš eilės atvažiavo iki finišo pirmas ypatingo pasiruošimo reikalaujančiose Dakaro vienišių klasės varžybose.
Iš Dakaro grįžo motociklininkas Arūnas Gelažninkas
Motociklininkas Arūnas Gelažninkas antrą kartą iš eilės laimėjo pirmą vietą Dakaro „Original by Motul“ klasėje / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Visas naujienas apie Dakaro ralį rasite čia

Pakartota sėkmė vienišių klasėje

Arūnas šiemet mums visiems savo pavyzdžiu parodė, kad nėra nieko tokio, ko negalėtume kiekvienas iš mūsų padaryti, jei tik visa savo esybe to norėtume. Nėra nieko, kas mus galėtų sustabdyti užsibrėžus sau tikslą ir atkakliai jo siekiant.

Tik tvirtas it plienas žmogus gali traumuotas kaip niekur nieko varžytis ir galiausiai švęsti pergalę tikrų gladiatorių „Original by Motul“ klasėje.

Sutinku, kad paprastai titulą apginti yra sunkiau, nei laimėti

A.Gelažninkas susirinkusiems žmonėms pirmiausiai pademonstravo savo laimėtą trofėjų. Taip pat visą laiką ant kaklo buvo pasikabinęs Dakare laimėtą medalį.

Žurnalistams Arūnas prisipažino: „Sutinku su tais, kurie sako, kad paprastai titulą apginti yra sunkiau, nei laimėti“.

Paklaustas apie traumą paaiškino, kad jam buvo plyšusi sausgyslė. Apie tai sužinojo po to, kai vieną dieną grįžęs į bivaką negalėjo paeiti. Tada kreipėsi į gydytojus ir visą likusį Dakarą važiavo naudodamas nuskausminamuosius.

Iki šiol nebuvo nė vieno Dakaro, kurio metu nejausčiau skausmo

„Tačiau nieko baisaus, iki šiol nebuvo nė vieno Dakaro, kurio metu nejausčiau skausmo“, – baigdamas atsakinėti į užduodamus klausimus atskleidė Arūnas.

V.Valiukevičius ir Paulius Kavaliauskas

Taip pat buvo smagu stebėti, kaip žurnalistas, knygų apie Dakarą autorius Valdas Valiukevičius su šturmanu Pauliumi Kavaliausku užtikrintai, nors neturėjo trečios pavaros, važiavo viso Dakaro metu. Ir svarbiausia, kad finišą pasiekė legendiniu, pirmuoju automobiliu lietuviško Dakaro istorijoje pasiekusiu finišą. „Toyota Land Cruiser 71“ Valdas prikėlė naujam gyvenimui, įsigijęs iš Molėtų muziejaus, kuriame jis iki šiol stovėjo. Ekipažas sugebėjo „Dakar Classic“ klasės bendroje įskaitoje pasiekti finišą 11-toje vietoje.

Grįžęs V.Valiukevičius buvo kone paskandintas laukusių sirgalių dovanojamose gėlėse.

Gintas su Šarūnu dovanojo gražių akimirkų

Gintas Petrus su šturmanu Šarūnu Palioku taip pat dovanojo gražių akimirkų Dakaro gerbėjams. Nepaisant strigimų kopose ir net „kūlvirsčio“, vyrai finišą pasiekė 40-toje vietoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas