Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gegužės 19d. 10:01

Iki antro „Dzūkijos taurė 2015“ lenktynių etapo liko 4 dienos

Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr. / Varžybų akimirka

Jau šį šeštadienį, 10 val. Druskininkuose startuos jungtinės „Dzūkijos taurė 2015“ serijos ir Lietuvos GSKL čempionato lenktynės. Kaip organizatoriai ir žadėjo, iki varžybų likus keturioms dienoms jie atskleidė visas savo kortas.

Trasa

Lenktynių trasa drieksis Gardino gatvėje prie senosios traukinių stoties, kur šiandien yra įsikūręs kurorto kempingas bei Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras.

Ši šviežutėlio asfalto atkarpa automobilių sporto gerbėjams jau neblogai pažįstama, mat kelis metus iš eilės čia karaliavo Lietuvos ralio čempionato etapas „Rally Classic“.

Jei ralio varžybų metu Gardino gatvė iki sankryžos su Veisiejų gatve atliko tik vieno iš greičio ruožų vaidmenį, tai šį syk, „Dzūkijos taurės“ serijos lenktynės iš čia nesitrauks visą dieną.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Sudarytos trasos ilgis yra vieno kilometro ilgio ir, pagal serijos formatą, visi dalyviai ją privalės įveikti po tris kartus tiek į vieną, tiek priešingą pusę. Štai kodėl registracijai tik prasidėjus organizatoriai apribojo startuojančių skaičių iki 60.

„Jei dalyvių būtų daugiau – lenktynėms tiesiog neužtektų dienos laiko, o šį kart, išnaudodami pažangias starto elektronikos galimybes, sportininkus galėsime „paleisti“ visiems patogiu laiko intervalu. Varžybos turėtų vykti dinamišku ritmu be didesnių pertraukų, o tai turėtų patikti ir dalyviams, ir lenktynių žiūrovams“, – mintimis apie trasą dalijosi varžybų organizatoriaus, „Alytaus autoklubo“ projektų vadovas Tadas Zdanavičius.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Dalyviai

Vietos kasdien atnaujinamame dalyvių sąraše lieka vis mažiau. Net ir dabar kai skaitote šį straipsnį, varžybų sekretorius ko gero, jame pildo dar vieną eilutę, todėl tikimasi, kad prie starto linijos žiūrovai turėtų išvysti labai gražų, didelio sportinių automobilių parko vaizdą.

Beje trys „Renault“ automobiliais startuosiantys dalyviai jau pasinaudojo ir startinio mokesčio lengvata, kurią kompensuos varžybų rėmėjas „Alkesta“ autocentras, įgaliotasis „Renault“ ir „Dacia“ atstovas Lietuvoje.

Džiugina ir tai, jog į lenktynes jau užsiregistravo beveik visi „Dzūkijos taurės“ pirmojo etapo nugalėtojai bei prizininkai, didėja GSKL dalyvių skaičius, todėl kova dėl Druskininkų savivaldybės mero, automobilių sporto meistro Ričardo Malinausko taurės turėtų būti labai įdomi.

Motyvacija „spausti“

Panašu, kad įskaitos turėtų susidaryti visose klasėse ir finiše greičiausių dalyvių laukia daug vertingų prizų. Generalinis rėmėjas – sanatorija „Eglė“ dovanos kvietimus pasimėgauti gydomosiomis procedūromis ir poilsiu, elektroninė parduotuvė „Varlė.lt“ prizų lentynoje jau išrikiavo planšetinius kompiuterius bei garso įrangą.

AB „Alytaus chemija“ įsteigė automobilių kosmetikos rinkinius, o kompanija „Glassdrive“ vertingus čekius automobilių stiklams įsigyti. Organizatoriai taip pat dėkoja ir kitoms, stipriai prie renginio prisidėjusioms kompanijoms: „AAA Baltic Reklama“, „Alytaus Melga“, „Rimotex“, „Autoalas“, UAB „Agmantra“, klubui „Akula racing“. Dėkojame ir informaciniams partneriams: „15min.lt“, „Alytaus Naujienos“, „Automanas“, „FM99“, „Alytusplius.lt“.

„Dzūkijos taurė 2015“ antro etapo varžybos prasidės gegužės 23d., 10 valandą. Finišas ir apdovanojimai numatomi tarp 17-18 valandos vakare. Renginys yra visiškai nemokamas, žiūrovų laukia daug gerų emocijų, pačiame trasos centre įsikūrusi kavinė bei lenktynes stėbėti padėsiantis komentatorius, „exAutofanai TV“ veidas – Ronaldas Rutkauskas.

VIDEO: Kvietimas į antrą etapą
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas