Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 12, 11:50

Ilgąjį savaitgalį Linkuvoje vainikuos Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas

Rugpjūčio 15-ą dieną, pirmadienį Lietuvos automobilių slalomo čempionatas kelsis į Pakruojo rajone esančią Linkuvą. Čia įvyks trečiasis iš šešių šiame sezone numatytų etapų.
Varžybų akimirka
Varžybų akimirka / Tomas Pošiūnas Photography nuotr.

Varžybos bus surengtos Linkuvos Vienybės aikštėje. Šioje vietoje analogiškos slalomo lenktynės yra rengtos ir keletą kartų ankstesniais metais. Dalyviams čia teks spręsti trasos rebusus pačiame miestelio centre, tad varžybas patogiai galės stebėti ir žiūrovai.

Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapą čia organizuojantis automobilių sporto klubas „Pakruojo ASK“ jau yra sulaukęs 70 dalyvių paraiškų, tad ryte čia prasidėsiančios varžybos tęsis iki vėlyvos popietės.

Trasoje bus galima išvysti FWD, RWD, AWD, Moterų, Jaunių bei Laisvosios klasės dalyvius. Jų per dieną lauks keturi važiavimai, kurie visi bus įskaitiniai.

Po šių varžybų Linkuvoje Lietuvos automobilių slalomo čempionato sezonas bus įpusėjęs. Sportininkų lauks dar du etapai Panevėžyje ir vienas, finalinis etapas Kelmėje, po kurio paaiškės naujieji slalomo čempionai.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas