Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 11d. 09:04

J.Vorobjovo šturmanas A.Malnieks paskutiniame greičio ruože skaičiavo kančia virtusius kilometrus

Aštunto GR finišas
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Aštunto GR finišas

„DHL rally Elektrėnai“ varžybose trečiąją vietą iškovojo latvių Janio Vorobjovo ir Andrio Malnieko duetas. „Mitsubishi Mirage“ pilotavęs ekipažas buvo per žingsnį nuo antrosios vietos, tačiau situaciją aukštyn kojomis apvertė paskutinysis greičio ruožas.

Janio Vorobjovo šturmanas Andris Malnieks dar per pertrauką po keturių greičio ruožų tikino, kad jų ekipažas turi planą, kaip aplenkti stulbininčiai greitą Giedrių Notkų.

Tačiau panašu, jog šiam planui nebuvo lemta susiklostyti, mat po pertraukos G.Notkus su D.Strižanu ir toliau didino savo persvarą.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Ketvirtasis greičio ruožas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Ketvirtasis greičio ruožas

Galiausiai, visus taškus sudėliojo paskutinis greičio ruožas. Jame J.Vorobjovs ir A.Malnieks prarado padangą ir didžiają dalį greičio ruožo važiavo gerokai lėtesniu tempu.

Ekipažui ne tik teko pamiršti ambicijas pavyti G.Notkų, bet ir stengtis išlaikyti už savęs trečioje vietoje buvusį D.Jocių su D.Zvicevičiumi.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Aštunto GR finišas
Tomo Markelevičiaus nuotr./Aštunto GR finišas

Tačiau ir ši latvių viltis buvo sudaužyta sužinojus, jog važiuodami be padangos jie prarado tiek laiko, jog su antra vieta teko atsisveikinti. „Braliukų“ duetas gali guostis nors tuo, jog jiems pavyko išsaugoti trečią poziciją bendroje įskaitoje.

Aš visą laiką skaičiavau juos atbuline tvarka ir kas kilometrą sakiau Janiui, kiek dar tos kančios liko.

„Jau septintame greičio ruože jautėme, kad kažkas ne taip su padanga. Paaiškėjo, kad ėmė mažėti slėgis. Supratome, kad mes nespėsime pasikeisti rato prieš aštuntą greičio ruožą, todėl nusprendėme startuoti su tuo pačiu ratu. Važiavome ir tikėjomės, kad ta padanga atlaikytis. Tačiau taip neįvyko.

Po keturių ar penkių kilometrų padanga subliuško. Likę kilometrai buvo beprotiškai ilgi. Aš visą laiką skaičiavau juos atbuline tvarka ir kas kilometrą sakiau Janiui, kiek dar tos kančios liko. Tiesiog laukėme finišo. Šįkart pralošėme. Žiūrėsime, kaip seksis paskutiniame etape. Niekas neprarasta“, – kalbėjo A.Malnieks.

Temos: 1 Ralis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas