Jonas Gelžinis „Porsche Carrera Cup GB“ kvalifikacijoje užėmė antrą vietą

7 ir 8 „Porsche Carrera Cup GB“ čempionato etapų kvalifikacijoje Jonas Gelžinis užėmė antrą vietą. „Croft“ trasos ratą jis įveikė per 1 min. 21,052 sek. ir 0,4 sek. pralaimėjo lyderiui Dino Zamparelli.
„Porsche Carrera Cup GB“ antras etapas Silverstone
Asociatyvinė nuotr.: Jonas Gelžinis „Porsche Carrera Cup GB“ varžybose / Organizatorių nuotr.

Šioje lenktynių serijoje dalyvauja ir kitas lietuvis, Tautvydas Barštys jaun. Jis kvalifikacijoje užėmė 17-ą vietą.

Čempionate, kur visi dalyviai važiuoja identiškais „Porsche 911 GT3 Cup“ automobiliais, J.Gelžinis po 6 etapų užima 8-ą vietą, o T.Barštys žengia 16-as.

„Porsche 911 GT3 Cup“ automobilis turi 460 AG išvystantį 3,8 l darbinio tūrio variklį ir sveria apie 1 200 kg.

J.Gelžinis 2013-ųjų „Porsche Carrera Cup GB“ čempionate užėmė antrą vietą, o praėjusiais metais jo brolis Ignas nugalėjo to paties čempionato naujokų „Pro-AM1“ įskaitoje.

2016-aisiais vyks 16-a čempionato etapų. 5 ir 6 etapai, kurių kvalifikacijoje J.Gelžinis liko antras, vyks sekmadienį, birželio 19-ąją.