Jonas Gelžinis „Porsche Carrera Cup GB“ varžybose užėmė antrą vietą

Septintame „Porsche Carrera Cup GB“ lenktynių serijos etape, vykusiame „Croft“ trasoje, Jonas Gelžinis užėmė antrą vietą, nusileidęs tik Dinui Zamparelli. Prieš lenktynes buvusioje kvalifikacijoje lietuvis taip pat užėmė antrą vietą. Tai – aukščiausi J.Gelžinio pasiekimai šiais metais.
„Porsche Carrera Cup GB“ lenktynės „Croft“ trasoje
„Porsche Carrera Cup GB“ lenktynės „Croft“ trasoje / „Porsche Carrera Cup GB“ organizatorių nuotr.

Aštuntas lenktynių etapas, vykęs toje pačioje trasoje, lenktynininkui nebuvo toks sėkmingas – jis liko septintas.

Bendroje čempionato įskaitoje J.Gelžinis po aštuonių etapų turi 83 taškus ir užima šeštą vietą. Nuo penktoje vietoje esančio Tomo Oliphanto jis atsilieka 15 taškų. Čempionato lyderis Danas Cammishas turi 152 taškus.

„Porsche Carrera Cup GB“ sezonas įpusėjo – iš viso 2016-aisiais numatyta 16 etapų.

2013-aisiais J.Gelžinis „Porsche Carrera Cup GB“ viso sezono įskaitoje užėmė antrą vietą – tai aukščiausias lietuvių pasiekimas šiame čempionate.