Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 08, 10:40

Jonas Karklys – per plauką nuo pergalės Vokietijos žiedinėse TCR lenktynėse

Šeštadienį Vokietijos žiedinių lenktynių „ADAC TCR Germany“ pirmenybėse vyko ketvirtasis etapas legendiniame Nurburgringe, kur Jonas Karklys iškovojo antrąją vietą. Tai jau ketvirtasis lietuvio podiumas šį sezoną.
Jonas Karklys Vokietijos ADAC TCR čempionato etape Niurburgringe iškovojo podiumą
Jonas Karklys Vokietijos ADAC TCR čempionato etape Niurburgringe iškovojo podiumą / Komandos nuotr.

„NordPass“ komandos atstovas lenktynes pradėjo iš trečiosios vietos, o po to starto iškart aplenkė antroje vietoje važiavusį lenką Szymoną Ladniaką („Honda Civic FK7 TCR“, „Team Engstler“).

Visą lenktynių distanciją 33-ejų vilnietis vijosi į priekį pabėgusį daną Martiną Anderseną („Honda Civic FK7 TCR“, „Team Engstler“), tačiau aplenkti pastarojo iki varžybų pabaigos nepavyko - finiše sportininkus teskyrė 0,2 sek.

Trečioji lenktynes baigė švedė Jessica Backman („Hyundai Veloster TCR“, „Roja“).

„Esame labai patenkinti šiuo rezultatu, nes iki pat kvalifikacijos ieškojome optimalaus automobilio reguliavimo. Vienas įveikimo ratas galėjo būti ir dar geresnis, nes net 0,3 sek. pagerinome praėjusių metų lyderio rezultatą, tačiau galiausiai to neužteko iškovoti Pole pozicijai“, - po finišo kalbėjo J. Karklys, vairuojantis Hyundai i30 TCR N automobilį.

Sekmadienį vyko antrosios savaitgalio lenktynės, kuriose Lietuvos sportininkas užėmė ketvirtąją vietą.

Bendroje čempionato įskaitoje pirmauja M. Andersenas, o J. Karklys rikiuojasi ketvirtas. Tiesa, lietuvis galėjo iškovoti ir daugiau taškų, tačiau per aštuonerias lenktynes net keturiose iš jų lenktynininkui sutrukdė technikos gedimai.

VIDEO: Žmogus-raketa Jonas Karklys startuos Europos TCR čempionate

Kitas čempionato etapas vyks po dviejų savaičių Lausitzringo trasoje rytų Vokietijoje. Taip pat primename, kad jau šį rugpjūtį J. Karklys debiutuos ir Europos čempionate, kurio varžybos taip pat vyks Nurburgringe.

Daugiau informacijos apie čempionatą galite rasti čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas