Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Juta Racing“ savaitgalis „Donington Park“ trasoje

„Carrera Cup GB“ lenktynės
Komandos nuotr. / „Carrera Cup GB“ lenktynės
Šaltinis: 15min
0
A A

Praeitą savaitgalį mūsų žiedininkų komanda startavo priešpaskutinėse „Carrera Cup GB“ lenktynėse, kurios vyko garsiojoje „Donington park“ trasoje, vidurio Anglijoje.

Ši trasa įrengta 1931 metais. 1993-iaisiais čia vyko „Formulės-1“ lenktynės, kurias laimėjo A.Senna su „McLaren“ bolidu.  2008 FIA buvo nusprendusi, kad nuo 2010-ųjų „Donington Park“ griš į „Formulės-1“ tvarkaraštį, tačiau gamtos pokštai pakišo koją trasos savininkams: dvi pastarosios nestandartiškai šaltos ir gausios kritulių žiemos sukėlė didžiulių žemės nuošliaužų trasoje. Tik prieš mėnesį pavyko baigti darbus ir  čia vėl gali vykti varžybos, „Formulės-1“ planai atidėti. Trasa ir jos aplinka alsuoja senovine lenktynių dvasia, negana to, čia įsikūręs ir garsiausias Anglijoje sportines technikos muziejus.

Jonas šį kartą vienas atstovavo komandai, nes Tautvydas turėjo dalyvauti savo įmonės 120 metų jubiliejiniuose renginiuose. Per treniruotes pavyko priprasti prie trasos ir rasti optimalų automobilio reguliavimą. Taigi kontroliniuose važiavimuose Jonas buvo gana greitas ir pelne 6-ąją ir 9-ąją startines pozicijas sekmadienio važiavimams. Reikia pabrėžti, kad pirmojo dešimtuko laikai buvo ypač arti vienas kito. Pavyzdžiui, Jonas, užimdamas šeštą poziciją, lyderiui nusileido vos 0,24 sek., o antrajam vairuotojui mažiau nei 0,1 sek.

Pirmo važiavimo pirmojo rato pabaigoje vienas iš lenktyninkų nesėkmingai stabdė prieš aštrų posūkį ir slysdamas kliudė Jono automobilį. Teko pasivažinėti žole, Jonas atsidūrė 12-oje vietoje. Per keletą ratų Jonas atliko keletą lenkimų ir pavijo pagrindinius prešininkus „ProAm1“ klasėje, deja, jie labai apdairiai gynė savo pozicijas ir jų aplenkti jau nepavyko. Teko finišuoti devintoje vietoje ir pasitenkinti tašku už greičiausią ratą važiavime.

Antrame važiavime jau ne tokia palanki buvo starto pozicija, tačiau šį kartą pavyko išvengti kontaktų su varžovais. Jonas visą važiavimą spaudė „ProAm1“ kategorijos lyderį Olie Jacksoną, bet lenkti patogios progos nerado, juolab nebuvo prasmės labai rizikuoti, nes ši pozicija iš daliestenkino Joną. Trys nebaigti važiavimai apsunkino padėtį sezono taškų lentelėje ir dabar jau tenka branginti kiekvieną tašką. Vėl laimėtas taškas uz greičiausią ratą.

Lenktynes vėl laimėjo Michaelas Caine'as. Jis šį kartą gana nesunkiai apsigynė nuo patyrusiojo Timo Harvey atakų. Dėl šių patyrusių vilkų aršios kovos čempionas paaiškės per paskutinį etapą „Brands Hatch“ trasoje.

Nors Jonas dar turi teorinių galimybių laimėti „ProAm1“ kategoriją, pagrindinė užduotis „Brands Hatch“ trasoje – per abu važiavimus pasiekti finišą, tai turėtų padėti baigti sezoną antroje vietoje.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas