Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 17d. 10:50

Kartingo žiemos varžybose – ir svečiai iš užsienio

Kartingo varžybos
Kartingo varžybos

Sausio 14-ą dieną, žiemišką šeštadienį, Anykščių kartodrome vyko kartingo „LKF Žiemos taurės“ 2-ojo etapo varžybos. Lietuvos kampelyje šeštadienį gaudė kartingų motorai, nestigo įtemptos kovos ir efektingo važiavimo.

„Jau tradicinėmis tapusios „LKF Žiemos taurės“ lenktynės yra oficialios neklasifikuojamos kartingo varžybos įtrauktos į 2017 metų Lietuvos kartingo federacijos varžybų kalendorių. Tam, kad ir žiemą lenktynininkai keltų kvalifikaciją, išlaikytų puikią sportinę formą. Be to, „LKF Žiemos taurė“ mums suteikia puikią galimybę populiarinti kartingų sportą“, – sako Lietuvos kartingo federacijos prezidentas Valdas Jonušis. Dalyvių susidomėjimą šiomis varžybomis skatino ir anykštėnų paruošti solidūs prizai.

Pasak varžybų organizatorių, žiemos lenktynės pasižymi savita specifika, todėl tokia patirtis yra itin naudinga net ir aukščiausios kvalifikacijos sportininkams. Tai yra ir puiki vairavimo technikos mokykla jaunesniems lenktynininkams, kurie dar nevažinėja bendrojo naudojimo keliais, bet jau dabar, vaikystėje, išlavina gebėjimus saugiai ir užtikrintai važiuoti slidžia danga.

Kartingo varžybos
Kartingo varžybos

„LKF Žiemos taurės“ 2-ojo etapo lenktynėse drauge su mūsų šalies sportininkais varžėsi ir svečiai iš užsienio. Tai Ivanas Tkačevas iš Kaliningrado ir Europoje reziduojanti jaunoji lenktynininkė maskvietė Anastasia Grišina. Kadangi varžybų dieną Anykščių kartodromas buvo padengtas sniegu, sportininkams teko važiuoti itin susikaupusiems. Vos „perdegus“ ir pasidavusius emocijoms, atsidurti pusnyse buvo visai paprasta.

Susumavus „LKF Žiemos taurės“ 2-ojo etapo rezultatus „Mini“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Edgarui Kelmui, antrą vietą užėmė Laurynas Žadeika, o pirmoji atiteko svečiui iš Rusijos Ivanui Tkačevui. Tuo tarpu „Open Junior“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Kajui Šikšneliui, antrąją iškovojo Anastasia Grišina, o nugalėtoju tapo Ąžuolas Eidukas. „Open“ klasėje trečiąją vietą iškovojo Edvinas Kazakevičius, antroji atiteko Andriui Joneliui, o pirmas buvo Lukas Stanevičius. „Open P“ klasėje triumfavo Giedrius Jurkauskas, o „Raket 120“ klasėje 3-ioji vieta atiteko Zenonui Urbonui, antrą vietą iškovojo Paulius Macevičius, o nugalėtoju tapo Darius Maciulevičius.

3-iasis „LKF Žiemos taurės“ etapas vyks jau artėjantį šeštadienį, sausio 21 dieną, Aukštadvario kartodrome. Sinoptikai žada, kad artėjantį savaitgalį vis dar turėtų būti minkšti žiemiški orai. Tad sportininkų laukia sudėtinga kova slidžioje trasoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas