Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 07:26

Kas atstovaus Lietuvos rinktinei antrosiose FIA Motorsport žaidynėse?

Automobilių sporto fanatikai savo kalendoriuje privalo pasižymėti spalio 26-30 dienas – Prancūzijoje, Paul Ricard „Formulės-1“ trasos komplekse vyks antrosios FIA Motorsport žaidynės, praneša LASF.
FIA Motorsport Games, Autojuta Audi R8 LMS GT3
FIA Motorsport Games, Autojuta Audi R8 LMS GT3

Šiemet jose dalyvaus gerokai daugiau lietuvių nei pirmose! Išaugęs atstovų skaičius rodo, kad automobilių sporto lygis Lietuvoje kyla vis sparčiau ir kasmet tampame konkurencingesni Pasauliniu mastu.

Prieš trejus metus Romoje vykusiose žaidynėse dalyvavo 6 disciplinų atstovai iš 49 valstybių, o 2022-aisiais vyks 18 disciplinų varžybos ir yra laukiama net 80 dalyvausiančių valstybių.

Lietuviai varžysis septyniose disciplinose

Automobilių sporto olimpiada vadinamose varžybose, lietuviai dalyvaus septyniose disciplinose. Digital kategorijoje varžysis Tauras Gudinavičius, Drifto - Bendiktas Čirba, Karting Sprint JR – Markas Šilkūnas, Karting Sprint SR - Adrijus Rimkevičius, Autoslalom - Vytis Pauliukonis ir Evelina Drilingienė, GT Sprint - Julius Adomavičius, GT - Eimantas Navikauskas ir Jonas Gelžinis.

Be jau minėtų disciplinų taip pat vyks Cross Car JR, Cross Car SR, F4, GT3 Endurance Cup, Historic rally, Karting Endurance, Karting Slalom, LMP3 Endurance Cup, Rally 2, Rally 4 ir TCR disciplinų varžybos.

Kiekvienos kategorijos laimėtojai bus apdovanoti aukso, sidabro bei bronzos medaliais, o taip pat bus vedama bendra visų šalių apdovanojimų įskaita.

LASF Prezidentas Egidijus Janavičius džiaugiasi suburta komanda: „Labai džiaugiuosi, kad į Marselį šiais metais išvyksta tokia gausi Lietuvos komanda. Ypatingai svarbu sudalyvauti ir Europai bei Pasauliui pristatyti mūsų šalį bei talentingus mūsų šalies sportininkus. Nemažiau svarbu – iškovoti prizines vietas ir esu tikras, kad Lietuvos sportininkams pavyks tai padaryti“.

Naujienas apie žaidynes pateiks media komanda

Kartu su sportininkais į Prancūziją vyks ir LASF media komanda, kuri nušvies renginį ir pateiks karščiausią informaciją.

Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki žaidynių, automobilių sporto gerbėjus kviečiame sekti informaciją LASF Facebook puslapyje, instagram paskyroje bei youtube kanale, kur iš arčiau pristatysime kiekvieną discipliną bei jos atstovus, kurie papasakos apie pasiruošimo procesą bei keliamus tikslus.

Lietuviai dėvės „Tūta“ sukurtą aprangą

Oficiali Lietuvos automobilių sporto rinktinės aprangų gamintoja „Tūta“ sukūrė unikalaus dizaino aprangą Lietuvos delegacijai. Kompanija daugiau nei 30 metų daugiausia dėmesio skiria individualiems sprendimams, kad pagerintų sportininkų rezultatus ir savijautą. „Tūta“, kuri naudoja perdirbtas (recycled polyester) ir natūralias žaliavas (organinę medvilnę), tokiu būdu prisideda prie gamtos tausojimo.

Žaidynių pristatymas:

VIDEO: FIA Motorsport Games 2022 Preview Show

Daugiau informacijos apie pačias žaidynes rasite čia.
Nemokami bilietai žiūrovams.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas