Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 21d. 07:00

„Kauno rudens“ ralis neįvyks, bet neišnyks

„Kauno rudens“ ralis kitąmet gali tapti ir Estijos bei Latvijos automobilių ralio etapu
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / „Kauno rudens“ ralis kitąmet gali tapti ir Estijos bei Latvijos automobilių ralio etapu.

Šių metų Lietuvos automobilių ralio čempionatą (LARČ) rugsėjo 25–26 dienomis užbaigti turėjęs tradicinis „Kauno rudens“ ralis šiemet neįvyks.

Koją tradiciniam raliui pakišo šalies ekonomiką kaustantis sunkmetis.

„Atsižvelgdama į dabartinę ekonominę padėtį Lietuvoje ir pagrindinių ralio rėmėjų atsisakymą remti varžybas, VšĮ „Reventus“ šiais metais neturi pakankamai lėšų užtikrinti ralio dalyvių bei žiūrovų saugumą ir negali organizuoti Lietuvos automobilių ralio VI etapo „Kauno ruduo 2009“, – šalies automobilių sportui liūdna žinia skelbiama oficialiame organizatorių pranešime.

„Kauno rudens“ ralis nesklandumų neišvengė ir pernai, kai dėl dalies laiku nesutvarkytų dokumentų etapas buvo išbrauktas iš LARČ kalendoriaus ir tapo neįskaitinis, todėl šalies automobilių sporto užkulisiuose pasigirdo nuogąstavimų, kad tradicinis ralis apskritai gali išnykti iš LARČ žemėlapio. Vis dėlto nuo 2005 metų „Kauno rudens“ ralį organizuojančios VšĮ „Reventus“ direktorius Gintaras Kaminskas suskubo paprieštarauti tokioms kalboms.

„Potencialo organizuoti ralį yra. Komanda dirba jau ne pirmus metus, tad įdirbis yra ir su rajonų valdžia, ir su kelininkais, ir su kitomis instancijomis. Neapsiverksime ir nesėdėsime apsiverkę. Gavome pasiūlymų iš užsienio federacijų, kurios supranta, kad šiais laikais visiems reikia gelbėtis ir daryti etapus kartu. Galbūt jau kitais metais prie mūsų prisidės estai, kurie patys ieško etapų Lietuvoje. Susidomėję ir latviai. Būsime įsipareigoję dar ir užsienio lenktynininkams, tad jei visus darbus atliksime tvarkingai, ralis įvyks. O paraišką kitais metais organizuoti ralį jau esame pateikę“, – ralio ateitimi neabejojo G.Kaminskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie Gazas