Kazimas patyrė avariją pirmajame posūkyje

Algarvėje (Portugalija) vykusio penktojo „Formulės-2“ čempionato etapo antrose lenktynėse Kazimieras Vasiliauskas patyrė avariją ir, neiškovojęs nė vieno taško, bendrojoje čempionato rikiuotėje iš ketvirtos vietos nusirito į šeštąją.
Pirmosiose lenktynėse Monzoje K.Vasiliauskas finišavo trečias.
K.Vasiliauskas antrosiose lenktynėse Portugalijoje neįveikė nė vieno rato. / „PromoSportas“ nuotr.
Temos: 1 Avarija

Dėl technikos gedimo kvalifikacijoje tik 16-ą vietą iškovojęs lietuvis stengėsi atsigriebti per lenktynes, tačiau agresyviai startavęs savo pasirodymą baigė jau pirmame posūkyje. Priminsime, kad šeštadienį vykusiose pirmose lenktynėse lietuvis finišavo ketvirtas.

Lenktynių nugalėtoju sekmadienį tapo britas Deanas Stonemanas. Jis aplenkė iš pirmos pozicijos startavusį čempionato lyderį tautietį Jolyoną Palmerį. Trečias liko italas Nicola de Marco.

Pirmasis lenktynininkų dešimtukas:

1. Deanas Stonemanas     19 ratų.
2. Jolyonas Palmeris     atsiliko 4,098 sek.
10. Benjaminas Lariche     28,455 sek.

Po itin nesėkmingai susiklėsčiusių antrųjų lenktynių K.Vasiliauskas bendrojoje čempionato rikiuotėje su 77 taškais iš ketvirtos pazicijos nusirito dviem laipteliais – į šeštąją.