Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugpjūčio 15d. 13:39

Kėdainių miesto gatvėmis vyks iki šiol neregėtos naktinės lenktynės

Klaudo Bučinsko „Proton Satria“
Klaudo Bučinsko nuotr. / Naktinės lenktynės

Rugpjūčio 18 d. Kėdainiuose bus surengtos greituminio slalomo-sprinto varžybos „Kėdainiai RuN 2/3“. „KTK Racing division“ jas organizuoja kartu su Kėdainių savivaldybe bei klubu „Autoralis“. Tiesa, šįkart varžybos bus kiek kitokios – dalyviai Kėdainių gatvėmis nusidriekusia trasa lėks naktį.

Organizatoriai prognozuoja, kad į naktines lenktynes miesto gatvėmis susirinks apie 100 automobilių, kuriais dalyviai varžysis atitinkamose klasėse. Žinoma, kova vyks ir bendroje įskaitoje, kurios nugalėtojui taurę įsteigė Kėdainių meras.

Naktinės lenktynės Kėdainiuose bus išties išskirtinės – jos prasidės saulei nusileidus. Nors trasa bus apšviesta gatvių žibintais, tačiau to tikrai nepakaks norint lėkti itin greitai. Dalyviai turės apsirūpinti papildoma šviesa, mat standartinių žibintų šviesos tikrai nepakaks norint važiuoti maksimaliu tempu. Vienas iš šių varžybų favoritų, panevėžietis Klaudas Bučinskas jau dabar atskleidė, kaip atrodys jo „Proton Satria“, paruoštas naktinėms gatvių lenktynėms.

KTK Racing division nuotr./Naktinės lenktynės
KTK Racing division nuotr./Naktinės lenktynės

Beje, organizatoriai žada ir daug papildomų pramogų ir kviečia dalyvius savo automobilius šviesomis papuošti „Greiti ir įsiutę“ filmo stiliumi. Įdomiausiai šviesomis papuoštų automobilių vairuotojų laukia prizai, o žiūrovai galės mėgautis naktinėmis pramogomis – ugnies šou, naktiniu krepšiniu, muzika ir viską vainikuosiančiais fejerverkais.

„Pirmą kartą šiais metais Lietuvoje lenktynės nakties tamsoje vyko gegužės 19d. naktiniame „Autoplius Fast Lap endurance“ etape, kuriame dalyvavo ir mūsų lenktynių komanda. Išgirdus naktinių lenktynių varžybų formatą, dauguma turbūt prisimena „Greiti ir įsiutę“ filmo scenas. Slalomo varžybos Kėdainiuose organizuotos ir anksčiau, tačiau naktinio renginio dar nebuvo, todėl tai bus išties išskirtinė naktis“, – sakė „KTK Racing division“ komandos narys Povilas Bonkevičius.

Renginio sklebimas
Renginio sklebimas

Pirmasis 2018-ųjų mero taurės etapas vyko kovo mėnesį ir sulaukė didelio susidomėjimo. Prie starto linijos stojo virš 70 sportininkų. Pavasarį vykusiame etape SG-1 klasėje pirmavo Aurimas Margevičius su 25 taškais, jam iš paskos žengė Laurynas Navickas ir Klaudas Bučinskas su 20 ir 18 taškų.

SG-2 klasėje lyderiavo Justinas Saldukas, Žydrūnas Vilčinskas ir Gytis Stalerūnas. SG-3 klasėje greičiausi buvo Andrius Bakšys, Dainius Vanagas ir Aivaras Valentinavičius. Galingiausioje, SG-4 klasėje geriausia tempą diktavo Vytis Pauliukonis, Ričardas Baubinas, Tomas Urbonavičius.

Laisvojoje klasėje, kurioje galėjo važiuoti ir perdaryti automobiliai, pirmąsias vietas užėmė Dainius Vanagas, Andrius Bakšys ir Klaudas Bučinskas. Damų klasėje, aršiausios buvo Jurgita Malinauskaitė, Agnė Mažeikienė ir Kristina Kučinskaitė.

Jaunimo klasėje, dalyvavę 3 vaikinai vietas pasidalino tokia tvarka: Nojus Praniulis, Karolis Kupriūnas, Paulius Šernas. Pirmųjų vietų laimėtojai gavo 25, antrųjų 20, o trečiųjų 18 taškų. Taigi kova dėl čempionato nugalėtojų vardo tik įsibėgėja, ir ji bus arši.

Paskutinis etapas planuojamas spalio mėnesį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas