15min be reklamos
2023 01 24, 15:01

Keturračių komanda „CFMOTO Thunder Racing Team“ apie 2023-iųjų sezoną: mes čia atėjome ilgam

Metams įsibėgėjant „CFMOTO Thunder Racing Team“ lenktynių komanda partneriams ir gerbėjams pristatė savo artimiausio sezono planus, naują komandos narį ir parodė įrengtą daugiafunkcį lenktynių sunkvežimį. Praėjusiais metais demonstravę puikius rezultatus, sportininkai žada nemažinti tempo ir šiemet, o vienas pagrindinių jų tikslų išlieka toks pat – startas Dakaro ralyje, rašoma pranešime.
„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos pristatymas
„CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos pristatymas / Komandos nuotr.

Keturračiais lenktyniaujantys Antanas Kanopkinas ir Adomas Gančierius 2022 metais lipo ant antrosios vietos nugalėtojų pakylos Albanijos ralyje, iškovojo pirmą ir antrą vietas „Fenix rally“ Saharos dykumoje, lipo ant trečiojo laiptelio Breslau ir antrojo – Balkanų ralyje. Taip pat, A. Gančieriui pavyko laimėti metinėje įskaitoje ir į namus parsivežti „RBI Grand Master Award“ taurę.

Pristatė naują komandos narį

„Mūsų tikslas, kad komanda būtų visada pajėgi veikti ir lenktyniauti, todėl turime turėti „atsarginių suolelį“. Tie žmonės, kurie važiuoja į lenktynes, yra tik dalis visos komandos sudėties – visada turime „budinčius“ mechanikus, fotografus ir kitus profesionalus, kurie prireikus gali vykti kartu į lenktynes. Nuo šiol turėsime ir trečią lenktynininką – prie mūsų komandos jungiasi Mindaugas Skudutis“, – pristatymo metu kalbėjo A. Kanopkinas ir minėjo, jog komanda yra nusiteikusi lenktynių arenoje būti ilgai, o norint joje išlikti būtina turėti ilgalaikę apgalvotą strategiją.

Naujasis „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos lenktynininkas gali pasigirti jau beveik penkiolikos metų patirtimi lenktyniaujant keturračiu: „Būdamas 7-erių pradėjau važinėti mopedu, toliau sekė dviračiai motociklai, o 2005 metais įsigijau savo pirmąjį keturratį. Rimčiau sportuoti su keturračiu pradėjau nuo 2009 metų.“

M. Skudučio lenktyniavimo karjera prasidėjo du metus iš eilės laimint Lietuvos Enduro ralio čempionatą, o vėliau taip pat ne kartą teko lipti ant šio ralio nugalėtojų pakylos. 2020 metais sportininkas iškovojo pabaltijo Enduro ralio ir Enduro sprinto čempionatų antrąsias vietas.

„Prieš daug metų keturračiai mane supažindino su Antanu, o šiemet gavau pasiūlymą prisijungti prie komandos. Prieš artėjantį sezoną jaučiuosi gerai, tačiau jaučiu didelę atsakomybę prieš komandą“, – atvirai pasakojo M. Skudutis.

Dar vienas komandos narys, papildęs komandos gretas, tapo sunkvežimis vardu Hansas. Komandai plečiantis ir siekiant lenktyniauti aukštame lygyje, būtinas visų komandos narių komfortas bei patogios darbo vietos – galvojant apie tai ir buvo projektuotas bei įrengtas daugiafunkcis sunkvežimis.

Sunkvežimis yra suskirstytas į atskiras erdves skirtingiems tikslams: atsarginėms dalims, servisui, media darbui. Taip pat numatytos miegamosios vietos ir erdvė, skirta susidėti asmeniniams daiktams, skalbti, taip pat įrengta ir mini virtuvėlė.

Pirmas startas visai netrukus

Artimiausias startas komandos sportininkų laukia jau vasario gale Abu Dabyje – ten vyks „Abu Dhabi Desert Challenge“. Šios lenktynės yra antrasis pasaulio ralio reido čempionato etapas, kur komandai teks varžytis su pačiais stipriausias sportininkais iš visos planetos, tačiau A. Kanopkinas ir A. Gančierius yra nusiteikę konkurencingai kovai.

„Praėję sezonai parodė, kad galima tikėtis pačių netikėčiausių iššūkių ir sunkumų, tačiau būtent atėjus iššūkiams mes vėl ir vėl įsitikinome, kad visų komandos narių požiūris yra vienodas – mes nusiteikę rimtai, turime aiškų tikslą ir niekada nepasiduodame. Abu Dabyje vykstančios lenktynės bus nelengvas iššūkis, o taip pat ir labai geras pasiruošimas Dakaro raliui, nes didžioji dalis sportinių kilometrų drieksis dykuma. Taip pat, kadangi tai yra pasaulio čempionato etapas, turėsime milžinišką konkurenciją, o tai lenktynes padaro daug įdomesnėmis“, – kalbėjo A. Kanopkinas.

VIDEO: „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos pristatymas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie Gazas