Kinijos GP kvalifikacija: Sebastianas Vettelis varžovams lieka neįminta mįsle

Kinijos GP kvalifikaciją šeštadienio rytą Lietuvos laiku laimėjo šio sezono „Formulės-1“ lyderis vokietis Sebastianas Vettelis. Čempiono titulą ginantis „Red Bull“ pilotas distanciją įveikė per 1:33,706 ir 0,715 sek. aplenkė antrąją vietą užėmusį britą Jensoną Buttoną su „McLaren Mercedes“ MP4-26 bolidu. Trečias rytojaus lenktynes pradės jo tautietis ir komandos draugas Lewisas Hamiltonas.
Kinijos kvalifikacijos trejetukas (iš kairės L.Hamiltonas, S.Vettelis ir J.Buttonas) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nico Rosbergas užėmė ketvirtąją poziciją, kvalifikacijoje jis įveikė abu „Ferrari“ pilotus. Žadėtos „Ferrari“ pažangos kvalifikacijoje dar nebuvo matyti – Fernando Alonso ir Felipe Massa pasidalijo atitinkamai penktąją ir šeštąją vietas.

Michaelis Schumacheris turėjo tenkintis tik keturioliktąja pozicija, tuo metu  „Force India“ lenktynininkas britas Paulas di Resta lenktynes pradės aštuntas.
Po elektronikos problemų treniruotėse „Red Bull“ lenktynininkas Markas Webberis iškrito jau po pirmosios kvalifikacijos dalies ir rytoj startuos tik 18-tas.

„Kai išvydau Sebo (S.Vettelio – aut.past) laiką, pamaniau: „OK mes galime kautis dėl antrosios vietos“. Jo automobilis šiai dienai yra fenomenalus“, – sakė antrosios pozicijos laimėtojas J.Buttonas.

„Mes ir vėl laimėjome kvalifikaciją, tačiau aš sau ir savo komandai kartoju, kad kaskart bus vis sunkiau ir sunkiau laimėti“, – įsitikinęs S.Vettelis.

Kinijos GP lenktynių sekmadienį pradžia – 10.00 val. Lietuvos laiku.