Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Komandos nurodymų nepaisęs Felipe Massa mano pasielgęs teisingai

Felipe Massa, „Williams“
„Scanpix“ nuotr. / Felipe Massa, „Williams“
Šaltinis: F-1.LT
0
A A

Septintas sekmadienio F-1 lenktynėse finišavęs Felipe Massa teigė pasielgęs teisingai, jog nepakluso „Williams“ komandos nurodymams į priekį praleisti ekipos draugą Valtterį Bottą.

Varžyboms artėjant prie pabaigos brazilas važiavo priekyje suomio. Komanda radijo ryšiu prašė F. Massos į priekį praleisti tuo metu greičiau važiavusį V. Bottą.

„Valtteris važiuoja su geresnėmis padangomis, turime praleisti jį. Felipe, tu lėtesnis už Valtterį, praleisk jį į priekį“, – buvo sakoma brazilui radijo ryšiu.

Tačiau F. Massa atsisakė paklusti komandos nurodymams ir finišo liniją kirto septintas.

„Neturiu ką pasakyti. Kovojau iki pat galo. Taip norėjau viską užbaigti. Kovosiu už savo karjerą ir už tai, kas yra teisinga“, – po lenktynių pareiškė F. Massa.

„Vijausi priekyje važiavusį Jensoną, tad nepadariau nieko blogo. Nesigailiu to ką padariau. Spaudžiau ir judėjau ta kryptimi, kuri mano manymu buvo teisinga. Abu iškovojome taškų. Valtteri nesugebėjo aplenkti manęs, tad nemanau, kad jis būtų įveikęs Jensoną. Nemanau, jog būtų kas nors pasikeitę. Turime dvi įskaitas. Aš gerbiu savo atliekamą darbą. Tad turime gerbti vienas kitą.“

Po lenktynių, kuriose finišavo aštuntas, V. Bottas buvo ne itin patenkintas.

„Važiavau greičiau nei jis. Turėtume apie tai pasikalbėti su komanda, pasižiūrėti į surinktus duomenis. Tada turėtų būti aišku ar aš galėjau pavyti Jensoną. Manau, kad galėjau tai padaryti“, – pasakojo suomis.

„Turime pasimokyti iš to kas nutiko šiandien.“

Pačioje varžybų pabaigoje „Williams“ abiejų savo pilotų paprašė tausoti variklius išlaikyti užimamas pozicijas.

F-1.LT
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas