15min be reklamos

Konkurso „Aš ralistas“ nugalėtojas paaiškės Suomijoje

Realybės šou „Aš ralistas“ pasiekė jau trečiojo sezono finišo tiesiąją. Šį savaitgalį šio šou nugalėtojas paaiškės Suomijoje.
Konkurso „Aš ralistas“ finalininkai keliauja į Suomiją
Konkurso „Aš ralistas“ finalininkai keliauja į Suomiją / V.Pilkausko nuotr.

Iš kelių šimtų kandidatų į superfinalą pateko tik keturi: Markas Buteikis, Lukas Pečeliūnas, Klaudas Bučinskas ir Mantvydas Repšys. Visi jie vienokios ar kitokios ralio patirties jau turi, tad jiems ši disciplina nėra visai nežinoma. Tačiau superfinale teks susikauti prieš itin solidžią komisiją.

Nuspręsti kas nugalės šiame šou šįkart teks Suomijos ralio čempionui ir Pasaulio „Junior WRC“ ralio čempionui Sami Pajari, vienam greičiausių Lietuvos ralio lenktynininkų Martynui Samsonui ir jo šturmanui Ervinui Snitkui.

Suomijos šiaurė buvo pasirinkta todėl, kad tai bus nei vienam iš dalyvių nežinoma teritorija, be to čia kol kas dar gili žiema, tad dalyviams teks superfinale susikauti važiuojant ant ledo su žieminėmis raliui skirtomis dygliuotomis padangomis.

Uždaroje trasoje keturi supefinalo dalyviai kausis tarsi tikrame ralio greičio ruože – turės susirašyti trasą, o vėliau ją įveikti sportiniu automobiliu. Ralio profesionalai žiūrės kaip jie sugeba sudaryti stenogramą bei analizuos vairavimo klaidas.

Kas nugalės paaiškės jau šį savaitgalį. „Aš ralistas“ nugalėtojo laukia nemokamas sezonas Lietuvos ralio čempionato „BMW taurės“ įskaitoje – „Nordis racing team“ komanda suteiks jam ir ralio bolidą, ir visiškai nemokamą automobilio priežiūrą visam šių metų Lietuvos ralio čempionatui.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kimčių ekspertas pasakoja viską, ko iki šiol nežinojote apie šį Azijos virtuvės stebuklą, ir dalinasi autentišku receptu
Reklama
„Švyturys-Utenos alus“ jungiasi prie „Stiprūs kartu“ ir „Blue/Yellow“ pagalbos Ukrainos našlaičiams
Reklama
„Mantingoje“ laimę atradę darbuotojai: „Čia siekiame geriausio rezultato“
Reklama
Testas: atsakykite į 10 klausimų apie „Apple Watch“ laikrodžius ir laimėkite 200 EUR dovanų kuponą!
Parašykite atsiliepimą apie Gazas