Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Krekenavoje – automobilių ir motociklų varžybos ant ledo

Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr. / Varžybų akimirka
Šaltinis: gazas.lt
0
A A

Gausiai lankomi autosporto renginiai, patriotiškas lenktynininkų pavyzdys ir jų skelbiama žinia apie saugų elgesį kelyje nepalieka abejingų ir mažųjų miestelių gyventojų. Krekenavos seniūnijos ir grupelės automobilių sporto mėgėjų dėka sausio 28-ą dieną įvyko automobilių ir keturačių sporto varžybos „Krekenavos žiema 2017“. Tiesa, abejojant ledo storiu jos surengtos ne ant vandens telkinio, bet išliejus ledą ant žemės.

Varžybos pritraukė gausų būrį dalyvių iš įvairių Lietuvos vietų: Kauno, Vilniaus, Pakruojo, Joniškio, Jurbarko, Panevėžio ir mažesnių aplinkinių Panevėžio rajono miestelių.

Sportininkai mėgėjai varžėsi moterų, AWD, RWD, FWD ir laisvoje klasėje. Prie automobilių vairuotojų prisijungė ir gausus būrys keturračių pilotų. Sportininkai rungėsi ledo trasoje dėl prizinių vietų savo klasėse ir greičiausiai trasą įveikusio dalyvio titulo.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

AWD klasėje pirmąja vietą iškovojo Egidijus Nevulis, antrasis finišavo Paulius Šniukas, Tomas Jankus liko trečias. RWD klasėje greičiausias buvo Dalius Draugelis, garbinga antrąja vieta džiaugėsi Benas Loginovas, trečia vieta atiteko Rimantui Pranauskui. FWD klasėje geriausiai pasirodė Vytautas Junevičius, vos keliomis sekundėmis atsiliko Mindaugas Draugelis, o trečioji vieta atiteko Artūrui Lipavičiui.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Laisvoje klasėje nepralenkiamas buvo Egidijus Nevulis, antrąją vietą iškovojo Ermestas Česevičius, trečiąją vieta džiaugėsi iškovojęs Valentinas Junevičius. Moterų klasėje pirma buvo Gintarė Gegieckaitė, antroji – Rūta Sausienė, trečioji – Greta Sausytė.

„Krekanavos žiema 2017“ absoliučiai geičiausiu dalyviu tapo Egidijus Nevulis iš Panevėžio, lenktyniavęs automobiliu „VW Golf“.

Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka
Organizatorių nuotr./Varžybų akimirka

Automobilių ir keturačių sporto šventė nebūtų įvykusi be didelio būrio rėmėjų. Organizatoriai dėkingi už paramą ir pagalbą Sauliui Račkauskui, Antanui ir Lukui Ramanauskams, Evaldui ir Sonatai Lukoševičiams, Eugenijui ir Daivai Adamkevičiams, Vytautui ir Rūtai Adamkevičiams, Vygantui Petrėnui, Juozui Leščinskui, Romui Klitinavičiui, Gediminui ir Jolantai Ražauskams, Vytautui Valikoniui, UAB „Mobili linija“ , UAB „Jotvidus“, UAB „Radviliškių kaimo kepykla“, UAB „Scandagra“ ir Krekenavos seniūnijos darbuotojams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas