Kuris lenktynininkas taps geriausiu šiemet?

Atsakymą į šį klausimą sužinosime gruodžio 3-4 dienomis, po čempionų lenktynių „Race of Champions“ (ROC).
Čempionų lenktynės („Race of Champions“)
Čempionų lenktynės („Race of Champions“) / Organizatorių nuotr.

Metų pabaigoje talentingi įvairių autosporto šakų meistrai rinksis Diuseldorfe. Esprit arenoje įrengtoje trasoje pilotai vairuodami keletą skirtingų specialiai varžyboms parengtų automobilių, atkrintamųjuų varžybų principu tvarka kovos iki čempiono titulo.

Praėjusiais metais vykusiame renginyje pirmąją vietą iškovojo Filipe Albuquerque. DTM lenktynėse dalyvaujantis portugalas 2010 metų čempionų lenktynėse įveikė  ir daugkartinį WRC čempioną Sebastieną Loebą, ir F1 čempioną Sebastianą Vettelį.

Dvi dienas truksiančiame renginyje paaiškės ir komandinės įskaitos nugalėtojai. Praėjusiais metais šį titulą iškovojo Vokietijos atstovai S. Vettelis bei M. Schumacheris.

Šių metų čempionų lenktynių dalyvių sąrašas vis dar pildosi, tačiau tarp užsiregistravusiųjų yra Michaelis Schumacheris, Sebastianas Vettelis, Jensonas Buttonas, Andy Priaulxas, Mattias Ekstromas (3 kartus nugalėjęs šiame turnyre), Travis Pastrana, Sebastienas Ogieris, Romainas Grosjeanas bei Martinas Tomczykas.