Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

LASF ir „Fast Lap“: nesutarimų tunelyje šviesos nematyti

GAZAS.LT konferencijoje – LASF ir „Fast Lap“ atstovai
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / GAZAS.LT konferencijoje – LASF ir „Fast Lap“ atstovai
Šaltinis: 15min
0
A A

„Fast Lap“ organizatoriai Giedrius Čenkus, Kristijonas Vaičys, Lietuvos automobilių sporto federacijos Žiedinių lenktynių komiteto pirmininkas Darius Grinbergas bei lenktynininkas Rimvydas Agurkis susirinko į „15 min“ redakciją debatams. Jų tikslas – rasti sprendimo būdus nesutarimams tarp „Fast Lap“ ir LASF išspręsti.

Konflikto esmė – LASF šių metų pradžioje pakeitė žiedinių lenktynių statusus, kuriais liko nepatenkinti dauguma dabar draudžiamomis vadinamų varžybų organizatorių. Tokiose varžybose negali dalyvauti jokie oficialias lenktynininko licencijas turintys sportininkai. Paskutiniame „Fast Lap“ etape rugsėjo 30 d. (plačiau apie jį – čia) dalyvavo daugiau nei 20 sportininkų, turinčių LASF išduotas lenktynininko licencijas. Iškart po to jos LASF nutarimu buvo anuliuotos. Plačiau apie šį įvykį – čia.

„15min“ redakcijoje vykusių debatų metu abiejų pusių atstovai bandė rasti būdų, kaip išspręsti nesutarimus tarp LASF ir „Fast Lap“. Tikslas – kad profesionalūs lenktynininkai galėtų dalyvauti ir „Fast Lap“ varžybose.

„Draudžiamų“ varžybų organizatoriai, pritariant R.Agurkiui, siūlė pakeisti nemažą dalį LASF žmonių – anot jų, nemažai šios organizacijos struktūros yra persmelkta nuo sovietinių laikų likusio biurokratizmo ir seno sukirpimo žmonių. Būtent tai, anot „Fast Lap“ organizatorių, yra pagrindinis trukdis jiems įstoti į organizaciją – jie nenori įkliūti į biurokratines pinkles. „Valant“ automobilių sporto federaciją, anot R.Agurkio, G.Čenkaus ir K.Vaičio, reikėtų pradėti atleidžiant susikompromitavusį Eduardu Jaku, įtariamą iššvaisčius ne vieną milijoną litų, baigiant „teoriškais“ autoklubais, kurie yra LASF nariai, tačiau daugiau kasmetinio mokesčio mokėjimo nieko nedaro.

D.Grinbergas savo ruožtu sakė esantis atviras pasiūlymams, kaip galima būtų patobulinti žiedo komiteto veiklą, tačiau pridūrė, kad jokie pokyčiai per dieną neįvyksta.

Siūlome pažiūrėti sutrumpintą diskusijos vaizdo siužetą žemiau (diskusija tekstiniu pavidalu – čia):

VIDEO: "Fast Lap" ir LASF debatai GAZAS.LT redakcijoje

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas