Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 10d. 16:19

LASF prezidentas Romas Austinskas: „Reikia automobilių sportą reabilituoti“

LASF prezidentas Romas Austinskas
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / LASF prezidentas Romas Austinskas.

Pirmadienio, sausio 10 dienos, rytą Kauno apygardos teismas nutarė patenkinti ieškovo VšĮ „Egzotikos autosportas“ ieškinį ir pripažino negaliojančiu 2009 m. sausio 17 d. Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) neeilinio suvažiavimo sprendimą atšaukti iš LASF prezidento pareigų Romą Austinską, LASF tarybą bei į jų vietą išrinkti kitus asmenis.

„Su dabar jau buvusiu LASF prezidentu Gintaru Furmanavičium kalbėjausi, jis žinojo apie situaciją, jokių konfliktų tikrai nekilo. Nuo šiandien aš vėl dirbu federacijoje, – 15min.lt patvirtino Romas Austinskas. – Galutinio teismo sprendimo laukėme dar pačioje praėjusių metų pabaigoje, tačiau jis buvo paskelbtas tik šįryt. Kadangi dabar aš esu teisėtas LASF vadovas, tikrai nemanau, kad kreipsimės į aukštesnės instancijos teismą, skųsdami priimtą sprendimą“. 

R.Austinskas pripažino, kad juridinių šios situacijos niuansų dar nespėjo išnagrinėti – nežina, ar veiklą turėtų tęsti prieš porą metų atšaukti federacijos komitetai (ralio, žiedo ir kt.), ar galės darbuotis pastaruoju metu veikę. Federacijos narių suvažiavimas numatytas kovo mėnesį, jo darbotvarkę dėl pasikeitusios situacijos reikės tikslinti. 

„Svarbiausia – grąžinti gerą vardą automobilių sportui. Pastarųjų metų įvykiai, kai dažnose lenktynėse nugalėtojai nebūdavo paskelbiami dėl protestų ir apeliacijų, kai pati federacija buvo įtraukta į ne vieną teisinę bylą, tikrai nedavė naudos. Būtina reabilituoti automobilių sportą. O entuziastų šiame sporte net ir sunkiausiais laikais nestigo. Tikiuosi, kad dabar viskas pasisuks į gerąją pusę“, – teigė į pareigas grąžintas LASF prezidentas R.Austinskas.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas