Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 23, 16:00

LASF Taryba ir prezidentas paskelbė atvirą laišką autosporto visuomenei

Prasidėjus karui Ukrainoje ir po komentarų viešojoje erdvėje kilus nesutarimams Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) viduje, pasitraukus iš Tarybos trims nariams, o lenktynininkams Vaidotui Žalai ir Vytautui Švedui nusprendus važiuoti su Ukrainos automobilių sporto federacijos licencijomis, LASF vadovybė nusprendė išsakyti savo poziciją dėl susiklosčiusios situacijos ir paskelbė atvirą laišką.
Egidijus Janavičius
Egidijus Janavičius / Organizatorių nuotr.

„Reaguodami į sukeltą ažiotažą aplink Lietuvos Automobilių Sporto Federaciją (toliau-LASF) ir norėdami ne skaldyti, o vienyti automobilių sporto bendruomenę bei sunerimę dėl ne visada teisingos ir ne visai objektyvios informacijos viešoje erdvėje, kreipiamės į Jus atviru laišku.

Mes, LASF prezidentas ir LASF taryba, dar kartą viešai pareiškiame, kad atsiribojame nuo Gedimino Maškausko ir griežtai nesutinkame su jo išsakytais teiginiais ir smerkiame jo pasisakymą bei jo požiūrį į karą Ukrainoje.

LASF, kaip organizacija, vos prasidėjus karui iš karto pasmerkė Rusijos veiksmus Ukrainoje ir atsiribojo nuo bet kokių organizacijų, susijusių su agresoriumi.

Vos prasidėjus karui Ukrainoje, mes iš karto paskelbėme, kad Lietuvos teritorijoje vykstančiose lenktynėse neleisime dalyvauti nei Baltarusijos, nei Rusijos sportininkams.

Ne gana to, kviečiame Ukrainos lenktynininkus sportuoti mūsų šalyje ir visiems Ukrainos sportininkams sudarysime lengvatines sąlygas dalyvauti lenktynėse Lietuvoje. Labai džiaugiamės, ir tai yra labai simboliška, kad praėjusiais metais Lietuvos ralio čempionais tapo būtent ekipažas iš Ukrainos.

LASF yra organizacija, vienijanti daugiau kaip tūkstantį lenktynininkų, kuri siekia populiarinti automobilių sportą, vystyti jį ir gerinti automobilių sporto įvaizdį mūsų šalyje ir pan. Kviečiame susitelkti į automobilių sporto populiarinimą Lietuvoje ir raginame visus lenktynininkus, ir visus LASF narius išnaudoti visas galimybes susitarti draugiškai ir konstruktyviai tarpusavyje. Kartu mes galime pasiekti daug daugiau, negu atskirai ar atstovaudami kitas valstybes. Tai neduoda jokios naudos Lietuvai ir tik kenkia mūsų šaliai ir mūsų mylimam sportui. Būkime draugiški ir susitelkę kaip niekada anksčiau.

Dar karta pabrėžiame, kad LASF nepalaiko ir niekada nepalaikė Rusijos agresijos Ukrainoje. Gerbkime save, mylėkime savo šalį ir prisiminkime, kad šiuo sudėtingu metu kartu mes galime pasiekti gerokai daugiau negu kiekvienas atskirai“, – rašoma laiške.

Pagarbiai

  • LASF prezidentas Egidijus Janavičius
  • LASF taryba:
  • Vladas Pleskovas (viceprezidentas)
  • Povilas Jankavičius
  • Kazimieras Gudžiūnas
  • Vitalijus Plastininas
  • Mindaugas Varža
  • Karolis Šikšnelis

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas