Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Latvijoje vykusio pasaulio motokroso čempionato dalyviai jau su nugalėtojų taurėmis

Lenktynių akimirka
Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr. / Lenktynių akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį savaitgalį Latvijoje vyko pasaulio motokroso čempionato etapas. Ir lenktynių dalyviai, ir žiūrovai gyrė Latvius surengus tikrai pasaulinio lygio lenktynes.

Apie mūsų įspūdį išvydus tokio masto motosporto renginį jau rašėme. Spauskite čia jei dar neskaitėte. O dabar koncentruokimės į rezultatus ir sužinokime kas šiu metu greičiausias pasaulyje.

Pasaulio motokroso čempionato lenktynes Kegums trasoje Latvijoje laimėjo vietinis „Vettelis“ – italas Tony Cairoli. KTM gamyklinės komandos lenktynininkas laimėjo abu važiavimus ir bendroje etapo įskaitoje buvo be konkurencijos pirmas.

Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr./Lektynių nugalėtojas Tony Cairoli
Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr./Lektynių nugalėtojas Tony Cairoli

Tony Cairoli šiame renginyje turbūt ryškiausia žvaigždė. Jo 222 numerio motociklas visad apspistas gerbėjų ir šiaip smalsių žiūrovų. Prie jo komandos palapinės dalinama visokiausia atributika – lipdukai, knygelės, kuriose vaikai truks plyš nori turėti pačio lenktynininko autografą.

Sėkmingiausiai Tony vijosi prancūzas Stevenas Frossard su „Yamaha“. Jis pirmame važiavime atsiliko vos 0,3 sek. Antrame važiavime skirtumas buvo kiek didesnis. Trečias – rusas Evgeny Bobryshevas. Jis vairavo, tiksliau šokinėjo su „Honda“ motociklu. Bronzinėje pozicijoje jis finišavo tiek pirmame, tiek antrame važiavime.

Niekaip sėkmingomis lenktynėmis Kegums etapo nepavadintum Lietuvos sportininkams. Pirmame MX1 klasės važiavime Vytautas Bučas finišavo 22-as, Arūnas Gelažnikas – 26-as. Antrame – Vytautas 29-as, Arūnas 26-as.

Arūnas savo važiavimu nebuvo patenkintas – ne pasisekė pasirinkti teisingos trajektorijos pačiuose pirmuose ir svarbiausiuose posūkiuose. Taip pat ramybės nedavė skaudanti nugara ir šioje pačioje trasoje prieš du metus sulaužytą koją. Vytauto tėtis Jonas Bučas teigė, kad pirmo važiavimo rezultatais yra visai patenkintas, bet labai norėjosi pelnyti taškų. Antrasis, deja, nenusisekė.

Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr./Arūnas Gelažnikas
Algirdo Venskaus/waska.lt nuotr./Arūnas Gelažnikas

Lietuviai bendroje įskaitoje išsirikiavo paeiliui – 29-as ir 30-as.

Kiek silpnesnėje klasėje taip pat turėjome vieną dalyvį iš Lietuvos. Aštuoniolikmetis Nerijus Rukštela, deja, šiame etape bendrosios įskaitos taškų neiškovojo.

Kalbant apie MX2 klasę, ji taip pat turėjo labai aiškų lyderį. Abu važiavimus nepralenkiamas buvo Kenas Roczenas iš Vokietijos – dar vienas KTM gamyklinės komandos lenktynininkas.

Tai tiek rezultatų. Daugiau lenktynių rezultatų ieškokite mūsų draugų mxnews.lt portale.

Pabaigai priduriame, motokrosas – gerokai populiaresnė sporto šaka nei mums gyvenant Lietuvoje gali pasirodyti. Pakanka apsilankyti viename etape Latvijoje, Kegums trasoje, kad tai suprastum. Viskas, pradedant susirinkusių žiūrovų skaičiumi, baigiant rėmėjais yra puikai atlikta. Pagrindinis renginio rėmėjas „Monster Energy“ nesuklydo prisidėję prie šio renginio populiarinimo.

VIDEO: Pasaulio motokroso čempionato etapas Kegums trasoje Latvijoje. Lenktynės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas