Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 14d. 15:47

Lenktynėse Italijoje – sportininkų iš Lietuvos desantas

 Kipras Juršė
Komandos nuotr. / Kipras Juršė

Šį savaitgalį Italijos Lonato miesto „South Garda“ lenktynių trasoje vyks žiemos kartingo taurės lenktynės, į kurias suvažiuoja visi geriausi pasaulio kartingo meistrai. Tai vienos pirmųjų lenktynių šiemet, todėl po žiemos čia susirenka daug sportininkų iš įvairiausių pasaulio šalių, rašoma pranešime.

Iš viso šiose lenktynėse Italijoje net 301 lenktynininkas varžysis keturiose kategorijose. Į „South Garda“ trasą lenktyniauti išvyko net šeši Lietuvos sportininkai: OK klasėje varžosi Kajus Šikšnelis ir su vokiška licencija lenktyniaujantis Lukas Ščerbinskas, OK „Junior“ klasėje lenktyniauja Jokūbas Bagdonavičius ir Sirvydas Šimkus, o MINI klasėje – Kipras Juršė ir Kajus Rudzevičius.

Ketvirtadienį jau vyko pirmosios laisvos treniruotės.

MINI klasėje, kur lenktyniauja jauniausi sportininkai, Kipras Juršė paskutiniosiose vakar dienos treniruotėse parodė 46 rezultatą iš 64 dalyvių, o Kajus Rudzevičius buvo 34-as.

OK „Junior“ klasėje tarp 84 dalyvių Sirvydas Šimkus parodė 81-ą rezultatą, o Jokūbas Bagdonavičius buvo -28-as.

Geriausiai sekėsi Kajui Šikšneliui. Pernai jis OK „Junior“ klasėje pasiekė trečią rezultatą pasaulyje. Šiemet Kajus gavo kvietimą atstovauti gamyklinę komandą galingesnėje, OK klasėje. Vakar jis paskutinėse treniruotėse parodė 15-tą laiką.

Lukas Ščerbinskas toje pat klasėje buvo 82-as.

Tačiau visi šie rezultatai nieko nereiškia, nes tai tik laisvosios treniruotės. Tikros varžybos prasidės penktadienį, kai prasidės kvalifikaciniai važiavimai. O geriausi savo klasėje paaiškės tik sekmadienį.

Lietuvių rezultatus galima sekti tiesiogiai internete. O sekmadienį finalinius važiavimus galima ir stebėti – tiesioginė TV transliacija internete.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas