Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gegužės 4d. 21:00

Lenktynininkas Ramūnas Čapkauskas pristatė savo komandą „DHL Racing“, kurioje lenktyniaus ir 15-mečiai

Ramūnas Čapkauskas pristatė „DHL Racing“ komandą
Dariaus Kibirkščio nuotr. / Ramūnas Čapkauskas pristatė „DHL Racing“ komandą

Penktadienį Vilniuje buvo pristatyta nauja lenktynių komanda – „DHL Racing team“, kurios vairą laiko legendinis lenktynininkas Ramūnas Čapkauskas. Jis – bene tituluočiausias Lietuvoje žiedo lenktynininkas, rungtyniaujantis ir ralio trasose.

Tiesa tai nėra standartinė lenktynių komanda. Joje – paties Ramūno penkiolikmetis sūnus Titas, Lietuvos kartingo čempionate važiavęs Tito bendraamžis Kasparas Vaškelis, nemažą patirties bagažą jau turintis daugiau patyręs Audrius Stasiulevičius bei nuo dviejų ant keturių ratų persėdęs motokrosininkas Simas Stasiulevičius. Komanda tikrai nestandartinė, tačiau nusiteikusi labai rimtai.

„Mano lenktynininko kelias yra ilgas, kad dabar jau galiu dalintis patirtimi ir auginti naująją kartą. Labai džiaugiuosi bendradarbiavimu su DHL, laukia labai įdomus sezonas. Komandos planas – važiuoti Autoplius.lt FastLap, BEC ir BaTCC serijos lenktynėse ir ruoštis Palangos Aurum 1006 km išbandymams. Tiesa labai norėčiau važiuoti ir kelis ralio etapus, nes automobilis paruoštas. Tačiau trūksta savaitgalių...“ – atviravo Ramūnas.

Prisijungė jaunieji lenktynininkai

Pora žodžių apie „DHL Racing Team“ jaunuosius lenktynininkus. Paties Ramūno sūnus Titas iki šiol daugiausiai lenktynių patirties sėmėsi virtualiose trasose, nes pirmajam startui ruošėsi „Simuliatorių akademijoje“. Tačiau jau spėjo išbandyti ir realią Nemuno žiedo dangą.

Tito kolega komandoje yra jo bendraamžis penkiolikmetis Kasparas Vaškelis, daug patirties sukaupę kartingų lenktynėse. Pristatydamas jaunuosius kolegas R.Čapkauskas juokavo, kad tai – „junior“ (liet. jaunimo) komanda. Prie komandos taip pat jungiasi Simas Ramanauskas, Nerijus Dovydaitis.

Važiuos dviem BMW automobiliais

Ši komanda važiuos dviem BMW automobiliais. Jauniesiems komandos lenktynininkams bus patikėtas kiek mažiau galingas (375 AG) E36 kėbulą turintis automobilis. Tačiau jo „viduriai“ yra iš naujesnio ir daug galingesnio BMW modelio. Pats Ramūnas Čapkauskas pilotuos BMW M3 GTR automobilį, turintį 420 AG ir pritaikytą ištvermės lenktynėms, kurio aerodinamika yra aktyvi ir padeda automobiliui geriau laikytis trasoje.

Pagrindinis komandos rėmėjas DHL nėra naujokas automobilių sporto pasaulyje – šį įmonės pavadinimą galima sutikti „Formulės 1“, Pasaulio kėbulinių automobilių lenktynių (WTCC) bei „IndyCar“ trasose. Todėl DHL generalinis direktorius Mindaugas Pivoriūnas teigė, kad įmonė nusprendė ateiti ir į Lietuvos automobilių sportą, o su Ramūnu Čapkausku bendradarbiavimas vyksta jau ne pirmus metus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie Gazas