Dabar populiaru
Publikuota: 2015 balandžio 20d. 11:57

Lietuvos automobilių slalomo čempionato sezonas atidarytas Trakuose

Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas Trakuose
98.lt nuotr. / Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas Trakuose

Praėjusį šeštadienį Trakų automobilių stovėjimo aikštelėje startavo 2015 metų Lietuvos automobilių slalomo čempionato I etapas, kuriame tarpusavyje šešiosė klasėse rungėsi naujokai ir pastovūs automobilių slalomo dalyviai. Varžybos sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo.

„Sportinio vairavimo centro“ direktorius Andrejus Savčenko paruošė įdomią trasą, kurią reikėjo du kartus įveikti važiuojant į vieną pusę ir du kartus – važiuojant į priešingą pusę. Rezultatas – visų keturių važiavimų suma.

Laisva klasė

Šioje klasėje susirungė 18 dalyvių. Greičiausias buvo Justinas Akelis su „Honda CRX“. Jo laikas 3 min. 35.96 sek. Justinas taip pat buvo ir absoliučiai greičiausias slalomo dalyvis ir buvo apdovanotas nemokamų dalyvavimų kitose varžybose.

Antrą vietą užėmė Edvinas Sabalys su „Suzuki Swift“. Jis atsiliko beveik penkias sekundes. Trečias buvo Julius Ašmonas su „Honda Civic“. Jo atsilikimas daugiau nei 12 sekundžių.

98.lt nuotr./Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas Trakuose
98.lt nuotr./Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas Trakuose

FWD klasė

Priekiniais ratais varomų automobilių klasė buvo gausiausia, joje startavo 20 dalyvių. Pirmąją vietą čia vėl užėmė Justinas Akelis. Jo laikas – 3 min. 40,56 sek. Antras buvo Justas Eimontas su „Peugeot 205“. Jis pralošė šešias su puse sekundės. Trečią vietą užėmė Edvinas Sabalys su „Suzuki Swift“.

RWD klasė

Galiniais ratais varomų automobilių įskaitoje rungėsi 9 dalyviai. Pirmas čia buvo Justas Gudavičius. Jo laikas 3 min. 54,23 sek. Antrą vietą užėmė Mantas Šliogeris, atsilikęs 4 su puse sekundės. Trečias buvo Karolis Raišys, nusileidęs dar 1,1 sek. Visi trys vairavo „Mazda MX5“.

98.lt nuotr./Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas Trakuose
98.lt nuotr./Lietuvos automobilių slalomo čempionato etapas Trakuose

Damų klasė

Kaip ir kiekvienose automobilių slalomo varžybose slalomo trasoje varžėsi ir damos. Kova vyko tarp 5 dalyvių, o nugalėtoja tapo Lina Leonavičiūtė su „Nissan Almera“, sugrįžusi po ilgos pertraukos. Jos laikas 4 min. 7,16 sek.

Antra buvo Gabrielė Aleksynaitė su „Honda CRX“. Ji atsiliko šiek tiek daugiau nei 6 sekundes. Trečia vieta atiteko Evelinai Drilingienei su „Mercedes-Benz“, ji atsiliko dar 14 sekundžių.

Jaunių klasė

Jaunių klasėje startavo taip pat penki dalyviai. Greičiausias buvo Eitvydas Bajorūnas su „Opel Astra“. Jo laikas 3 min. 59,83 sek.

Antras buvo Andrius Kuzmenko su „Peugeot 206“, atsilikęs 9 sekundes. Trečią vietą užėmė Rokas Misiūnas su „Opel Astra“, pralošęs keturias su puse sekundės.

AWD klasė

Visais varomais ratais automobilių įskaitoje buvo keturi dalyviai. Pirmą vietą užėmė Alfredas Štaras su „VW Golf“ užfiksavęs 4 min. 19.45 sek. laiką.

Antras buvo Mindaugas Bačiulis su „Audi“, atsilikęs 20 sekundžių. Trečias – Šarūnas Šimanauskas su „Mitsubishi Lancer EVO X“, kuris pralošė dar 6 sekundes.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie Gazas