Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 08 05, 12:48 Atnaujinta 2016 08 06, 09:37

Lietuvos kartingo čempionui – kelialapis į „Porsche Carrera Cup“ testus

Lietuvos kartingo čempionate atsiranda dar daugiau intrigos – įpusėjus čempionato kovoms jau žinoma, kad šių metų vienos iš suaugusiųjų klasių Lietuvos čempionas gaus kelialapį į testus vokiečių „Konrad Motorsport“ komandoje, kuri šiuo metu yra „Porsche Carrera Cup Deutschland“ lyderė.
„Porsche Carrera Cup“
„Porsche Carrera Cup“ / Komandos arch.

Pasibaigus Lietuvos kartingo čempionatui geriausias mūsų šalies kartingo meistras turės galimybę dalyvauti „Porsche Carrera Cup“ testuose. Ir ne bet kur, o geriausioje Vokietijos „Porsche Carrera Cup“ komandoje. „Kondrad Motorsport“ ekipa yra akivaizdi šių metų sezono lyderė. Šios komandos pilotas Svenas Mulleris šį sezoną jau dešimt kartų tapo lenktynių nugalėtoju. Beje, šis sportininkas savo karjerą pradėjo 2004 metais sėdėdamas prie kartingo vairo. Vėliau S. Mulleris važiavo „ADAC Formel Masters“ ir „Formula 3“ lenktynėse.

Kuriai Lietuvos kartingo žvaigždei nusišypsos laimė dalyvauti yra „Porsche Carrera Cup Deutschland“ lyderių komandos testuose paaiškės paskutinėmis rugpjūčio dienomis, pasibaigus Lietuvos kartingo čempionato varžybų ciklui.

Šalies čempionatas jau įpusėjo. Šį savaitgalį kartingo aistruoliai neturėtų praleisti kovų Aukštadvario kartodrome. Šeštadienį čia vyks Lietuvos kartingo čempionato 5-ojo etapo varžybos, o sekmadienį tame pačiame Aukštadvario kartodrome vyks jau 6-ojo mūsų šalies kartingo čempionato etapo lenktynės.

Komandos arch./„Porsche Carrera Cup“
Komandos arch./„Porsche Carrera Cup“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas