Dabar populiaru
Publikuota: 2013 birželio 10d. 16:25

Lietuvos kartingo meistrai vėl sublizgėjo Lenkijoje

Simas Juodviršis
(„RKV Racing“ nuotr.) / Simas Juodviršis

Savaitgalį Lenkijos Bydgoščiaus trasoje vyko tarptautinės FIA Centrinės Europos zonos „Rotax Max“ kartingo varžybos, kuriose dalyvavo ir keletas lietuvių. Kovos vyko net devyniose klasėse ir kai kuriose jų sportininkai iš Lietuvos buvo tarp lyderių.

Per dvi lenktynių dienas buvo surengta net po keturias kiekvienos klasės lenktynes.

Tarp „Junior Max“ klasės sportininkų, kur lenktyniauja jaunimas, mūsų šalį puikiai atstovavo Rokas Baciuška – Lenkijoje jis užėmė antrą vietą.

(RKV Racing nuotr.)/Rokas Baciuaka
(„RKV Racing“ nuotr.)/Rokas Baciuška

Visą savaitgalį Rokas rodė geriausius rato įveikimo laikus, tačiau jam nepavyko kvalifikacijoje – jis parodė antrą rezultatą. Dėl to turėjo startuoti išorinėje trasos dalyje.

„Startuojant išorėje labai sunku išlaikyti poziciją, teko praleisti į priekį trečioje vietoje startavusį konkurentą. Kol su juo susitvarkiau, pirmas pabėgo ir jau nebepavijau,“ – apie savo pasirodymą pasakoja trylikametis Rokas. Ta pati situacija kartojosi net tris važiavimus. Ketvirtajame Rokas buvo pilnas noro pagaliau pavyti ir lyderį, tačiau jam ir vėl nepavyko. Lenkdamas priešininką Rokas su juo susidūrė ir po kontakto teko pasitraukti iš lenktynių – buvo pažeistas karto ratas.

„DD2 Max“ klasėje nepralenkiamas buvo Simas Juodviršis – jis laimėjo visus važiavimus.

„Nors laimėjau, esu truputį nusivylęs“, – savo įspūdžiais dalijasi Simas. - „Organizatoriai žadėjo, kad bus daug dalyvių, bet mūsų klasėje susirinko tik trys. Aišku, be vargo laimėjau visus važiavimus, bet gaila, kad buvo tokia nedidelė konkurencija.“

„DD2 Masters“ klasės važiavimus laimėjo Saulius Pocevičius. Tiesą sakant nebuvo su kuo kovoti – Saulius šioje klasėje neturėjo konkurentų.

Galingiausioje KZ2 klasėje buvo ko gero stipriausia konkurencija. Čia dalyvavo net penkis kartus pasaulio čempionas Davidas Forė. Tačiau šio lenktynininko sėkmė nelydėjo. Nors Forė buvo greičiausias trasoje – jis pasiekė ir šios trasos rato įveikimo rekordą, bet Lenkijoje turėjo užleisti nugalėtojo vietą vokiečiui, vos penkiolikos metų Paului Jeremiui Voegedingui. Šeštadienį viename važiavimų pasaulio čempionui tiesiog atsisuko vairas – jis liko sportininko rankose, o kartas rėžėsi į atitvarus. Užtat sekmadienį Davidas užtikrintai laimėjo abu važiavimus.

Šioje klasėje kovėsi ir du lietuviai – Paulius Paškevičius ir Ignas Misevičius. Po atkaklios kovos Paulius užėmė ketvirtą vietą, o Ignas liko šeštas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas