Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos šoninio slydimo varžybose pasirodys S.Andriksone iš Latvijos

Sabine Andriksone iš Latvijos
Asmeninio archyvo nuotr. / Sabine Andriksone iš Latvijos
Šaltinis: 15min
0
A A

Sabine Andriksone, mergina iš kaimyninės šalies Latvijos, pareiškė norą dalyvauti jau šį sekmadienį vyksiančiame trečiajame „Battery“ gatvės lygos iššūkyje, kuris vyks prie prekybos centro „Ozas“.

S. Andriksone, 23 metų mergina iš Latvijos, neslepia kol kas esanti vieniša. Automobilius vairuoja nuo 18 metų, kai tik gavo vairuotojo pažymėjimą, o šiuo metu studijuoja. Tad mokslai ir aistra „driftingui“ nepalieka daug laisvo laiko. 

„Viskas prasidėjo 2011 metais, kai grįžau iš Anglijos į namus Latvijoje, nes norėjau nusipirkti sau automobilį. Ieškojau BMW, nes tai yra mano mėgiamiausia automobilio markė. Paieškos užtruko apie 4 mėnesius, kad surasčiau tai ko norėjau, nes pinigų suma, kuri buvo skirta automobili pirkimui – ribota. Bet po gana ilgų paieškų, pagaliau nusipirkau jį, tai buvo 2011-ųjų metų Kalėdos. Pasidovanojau dovaną sau – BMW 320, E36 kupė su mechanine pavarų dėže ir benzininiu varikliu, nieko ypatingo, tiesiog miela mašina su galiniais varomaisiais ratais“, – pasakojo apie savo karjeros pradžią S.Andriksone.

Asmeninio archyvo nuotr./Sabine Andriksone iš Latvijos
Asmeninio archyvo nuotr./Sabine Andriksone iš Latvijos

„Visi mano draugai pamišę dėl „drifto“. Stebėdama juos važiuojančius, visad galvojau – „vieną dieną aš tai darysiu gerai“. Tai tapo vienu iš mano gyvenimo tikslų, kurį turiu pasiekti. Mokytis „driftinti“ pradėjau žiemą naktimis automobilių stovėjimo aikštelėse. Pajutusi tai, ką reiškia slysti šonu, aš supratau, kad turiu siekti vis daugiau ir nepaliaujamai treniruotis bei tobulėti. Atėjus vasarai, kai prasideda „driftingo“ varžybos, kuriose dalyvauja mano draugai, aš prašydavau, jog jie mane „pravežtų“ trasoje. Žinoma, vis kartodavau – „Vieną dieną aš taip pat tai darysiu gerai“. Na ir prieš metus, besibaigiant sezonui, vienas iš mano draugų – Regnarsas Mozga davė savo mašiną – pabandžiau ja važiuoti 333 lenktynių trasoje. Didelis ačiū jam! Išlipusi iš mašinos aš supratau, kad tikrai noriu slysti šonu...

Pasiskolinau šiek tiek pinigų, kad pakeisti mano BMW 320 variklį į 2,8 l. Darbai prasidėjo ir 2013-ųjų spalį jau turėjau savo E36 su nauja „širdele“ bei blokuotu diferencialu. Ką gi, netrukus išlėkiau į lenktynių trasą išbandyti slydimą šonu jau be sniego ir su savuoju bolidu. Jausmas buvo neapsakomas ir galutinai pasiryžau tai daryti labai rimtai. Žinoma, pagrindinė kliūtis vėl buvo pinigai, kurių nemažai reikia norint treniruotis bei taisyti automobilio gedimus. Tai buvo priežastis, kodėl aš vėl grįžau į Didžiąją Britaniją šiek tiek užsidirbti ir tik šių metų gegužę aš vėl namuose.

Asmeninio archyvo nuotr./Sabine Andriksone iš Latvijos
Asmeninio archyvo nuotr./Sabine Andriksone iš Latvijos

Mano mašina neturi jokių specifinių ir sudėtingų modifikacijų, tai tiesiog BMW E36 su 2,8 l benziniu varikliu, blokuotu diferencialu, pilna sportine važiuokle bei OMP sportiniu vairu. Be abejo, turiu pasakyti didelį ačiū savo mechanikui Edijsui Lukinsui, kuris padėjo spręsti manojo automobilio problemas, šalinti gedimus, kurių buvo. Tai normalu, juk šis E36 nėra pats naujausias automobilis.

Aš neturiu rėmėjų, kurie remtų finansiškai, viskas ką matote tai yra tik aš ir mano E36. Todėl viskas vyksta palengva, bet su šiokiais tokiais rezultatais“, – baigė pasakojimą žavingoji „drifterė“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas