Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 16, 09:33

Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas grįžta į namus

Lietuvos žiedinių lenktynių ir „Time Attack“ čempionatas po metų pertraukos grįžta į Lietuvą, Kačerginės Nemuno žiedą. Pirmosios „Ring Challenge“ varžybos – gegužės 28 dieną, rašoma pranešime.
Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas „Ring Challenge“ sugrįžta
Lietuvos žiedinių lenktynių čempionatas „Ring Challenge“ sugrįžta / Organizatorių nuotr.

Atsinaujinusi organizatorių komanda žada nuožmesnes kovas ir daugiau dėmesio bei pramogų žiūrovams.

Pandemija buvo gerokai pristabdžiusi Lietuvos žiedinių lenktynių pirmenybes. Praėjusiais metais Lietuvos sportininkus lenktyniauti buvo priėmęs latvių „X Sports“ klubas, organizuojantis Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatą. Lenktynes namuose mūsų šalies sportininkams jis buvo surengęs tik vieną kartą, visos kitos varžybos vyko Rygoje, Latvijoje ir Parnu, Estijoje. Šiemet su nauja jėga ir naujomis idėjomis grįžta „Ring Challenge“ varžybų serija, kuri pirmąjį etapą Kačerginės Nemuno žiede surengs jau gegužės 28 dieną.

„Nenorime paleisti Lietuvos automobilių sporto, norime gražinti dalyviams namų trasą ir organizatorių, kuris atsižvelgia į jų poreikius. Dėliosime štrichus, kaip čempionatą padaryti kuo patrauklesniu ir gražinti įnirtingas kovas į trasą. Taip pat skirsime didesnį dėmesį žiūrovams. Pirmąjį etapą pradedame visiškai nuo nulio, o vasarą, liepos 9-ąją norime sukurti didelį vakarėlį“, - sakė pastaruosius kelis metus visų Lietuvos žiediniu lenktynininkų mama praminta Ugnė Rukšėnaitė.

Į žiedinių lenktynių organizatoriaus poziciją atėjo ir žinomas „Drifto“ bei kitų varžybų organizatorius Gintautas Šutavičius. Kartu su Ugne perėmęs „Ring Challenge“ varžybų vardą jis nori įnešti į varžybas daugiau energijos ir pramogų, sukurti festivalį.

„Žiedinės lenktynės buvo mano vaikystės svajonė, bet prieš gerą dešimtmetį likimas viską sudėliojo taip, kad tapau komentatoriumi. Praėjusiais metais susitikom su Ugne tiesiog pakalbėti apie automobilių sportą, bet nutiko taip, kad vakaro pabaigoje jau turėjome planą perpirkti „Ring Challenge“ ir naujas idėjas, kaip jį atgaivinti,“ – pasakojo G. Šutavičius.

Pirmąjį etapą, kuris vyks gegužės 28 dieną kolektyvas organizuoja nuo nulio. Jo formatas primins senuosius „Ring Challenge“: čia vyks ne tik Lietuvos žiedinių lenktynių meistrų kovos trasoje, tačiau ir „Time Attack“ varžybos, kur savo sugebėjimus prie vairo trasoje galės įrodyti tiek profesionalai, tiek ir pradedantieji su standartiniais automobiliais. O vakare renginį vainikuos traukos, vadinamosios „drago“ lenktynės.

„Šiemet turėsime du etapus. Pirmajame testuosimės patys, o antrajame jau atversime visas kortas. Liepos 9-ąją norime pateikti tiesioginę transliaciją internetu žiūrovams namuose ir su dideliu LED ekranu padaryti patogesnį varžybų stebėjimą žiūrovui trasoje. Taip pat ruošiame kelias staigmenas, pradžiuginsiančias kiekvieną automobilių sporto mėgėją. Norime organizuoti kokybiškus renginius tiek dalyviams, tiek žiūrovams ir investuoti į „Nemuno žiedo“ atstatymą,“ – idėjomis dalinosi Gintautas Šutavičius.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas