Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 liepos 23d. 19:41

Linksma provokacija „ENEOS 1006 km“ lenktynių klube: kas sieja Vanagą, Gaidelį ir Kregždę?

„ENEOS 1006 km“ lenktynės akį traukia ne tik įspūdingais automobiliais, bet ir gražiomis ar net egzotiškomis Lietuvos vairuotojų pavardėmis. Tokiame semantikos margumyne tikrai lengva susipainioti: Vanagas, Dagilis, Kregždė, Genys, Gaidelis, Pimpė, Gulbinas – beveik visas tradicinių lietuviškų pavardžių, primenančių paukščių pavadinimus, rinkinys.

Linksmos vaizdo provokacijos įrašą rasite šio teksto viršutinėje dalyje. O jos taisyklės buvo tokios.

Lenktynių klubo svečių (dainininkių Ingridos Kazlauskaitės ir Livetos Kazlauskienės) taip pat klube dirbančių modelių ar apsilankiusių žiūrovų paprašėme išklausyti 10 žinomų Lietuvos žmonių vardus ir pavardes iš įžangoje išvardyto egzotiško margumyno, primenančio paukščių pavadinimus. 7 iš šių 10 važiuoja „ENEOS 1006 km“ lenktynėse. Kiti trys – visuomenės veikėjai (politikas, buvęs Seimo kancleris Arvydas Kregždė, politikas-signataras Juozas Karvelis bei sociologas Vladas Gaidys).

7 iš šių 10 važiuoja „ENEOS 1006 km“ lenktynėse.

Lenktynininkai, kuriuos apklaustieji identifikavo beveik be klaidų – Benediktas Vanagas ir Nemunas Dagilis.

Kiek sunkiau buvo įvardyti, kas yra Vytautas Kregždė, Darius Genys, Donatas Gaidelis, Tomas Pimpė (startinis numeris Nr. 10, juoda „Honda Civic“) ir Vytenis Gulbinas (BMW Nr. 12).

Dėkojame visiems, bandžiusiems kuo tiksliau atskirti lenktynininkus ir visuomenės veikėjus. Drąsiausios, kaip visuomet, buvo moterys ir vaikai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas