Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 26d. 09:50

Benedikto Vanago situacija: žmonės ir įmonės aukoja pinigus, bet to negana

Benediktas Vanagas
Ryčio Šeskaičio nuotr. / Benediktas Vanagas

Dakaro lenkynininkas Benediktas Vanagas ir jo komanda „Team Pitlane“ išgyvena ne pačius lengvausius laikus. Praėjusią savaitę paskelbė apie skyrybas su generaliniu rėmėju „General Financing“ ir abejones, ar važiuos į Saudo Arabiją dalyvauti Dakaro ralyje.

Kol komanda ieško naujo rėmėjo, o gerbėjai renka pinigus, norėdami paremti savo numylėtinius, dalyvavimo Dakare klausimas dar lieka atviras. Bent jau iki ketvirtadienio-penktadienio. Nes vėliausiai lapkričio 30 d. „Team Pitlane“ turi išsiųsti „Juodąjį Vanagą“ į Prancūziją. Ten jis turėtų keliauti autovežiu. O iš Marselio uosto plaukti laivu.

2019 m. Dakare Benediktas Vanagas ir šturmanas Sebastianas Rozwadowskis pasiekė Baltijos šalių rekordą – 11-ą vietą. Šiais metais Dakaro ralis pakeitė vietą ir vyks Saudo Arabijoje sausio 5–17 d. Benedikto Vanago komanda į Saudo Arabiją planavo išvykti sausio 1 d.

Antradienį B.Vanagas pasidalijo žinute, kaip sekasi rinkti Dakaro biudžetą.

Surinktas trečdalis reikalingos sumos

„Praėjo penkios dienos nuo žinios apie iškilusius iššūkius dėl ne laiku nutrauktos partnerystės. Ši situacija mums atvėrė 200 tūkstančių eurų finansinę duobę. Duobę, kuri gali neleisti išvykti į Dakarą.

Praūžęs informacinis tornadas parodė, kad Dakaras yra svarbi sudėtinė šių dienų Lietuvos dalis. Apie tai manęs teiravosi 90 proc. mano sutiktų žmonių. Tai nenustebino.

Nustebino žmonių gerumas ir vienybė. Per keletą dienų net 585 žmonės savanoriškai sureagavo į mūsų situaciją. Šiuo metu žmonių pervestos lėšos siekia 12 617 eurų. Bičiuliai, be galo vertinu kiekvieno iš jūsų indėlį ir kiekvienam sakau nuoširdų AČIŪ.

Prisipažinsiu: jaučiuosi nesmagiai, kuomet žmonės aukoja savo pinigus. Nesijaučiu gerai todėl, kad yra labiau stokojančių tų lėšų. Suprantu ir tai, kad žmogaus skirti 10 eurų Jam gali būti brangesni nei įmonei išleistų dešimt tūkstančių. Aš turiu rankas ir kojas, nuostabią Komandą, Partnerius. Atsistosime ant kojų. O kai tai įvyks, atiduosime šias lėšas tiems, kam to labiau reikia.

Dėkoju ir organizacijoms, kurios savo iniciatyva pervedė lėšas į mūsų sąskaitą. Bendrovių dėka mūsų biudžetas pasipildė dar 55 tūkst. eurų. Čia noriu pasakyti didelį ačiū koncernui „Vikonda“ ir UAB „Baltijos plienas“, taip pat MB „Aeroklubas“, UAB „Inverse“, VŠĮ „Krosreidas“, UAB „Proflora“.

Negaliu nepaminėti ir mūsų šauniųjų bičiulių iš @benediktasvanagasfanclub, kurie situacijai palengvinti paskelbė savo kemperio Juodoji sraigė aukcioną. Šiuo kemperiu jie keliaudavo į varžybas palaikyti komandos.

Iki šios akimirkos biudžete iš viso yra 67 617 eurų. Tai yra trečdalis reikalingų lėšų Dakarui tinkamai pasirengti ir jame dalyvauti.

Šiuo metu diskutuojame su dar keletu organizacijų. Kokia bus tų diskusijų baigtis, dar nėra aišku. Tačiau šiandien laikas nėra mūsų sąjungininkas, nes iki technikos išsiuntimo liko tik 5 dienos.

Puikiai suprantu, kad skęstančiųjų gelbėjimas yra pačių skęstančiųjų reikalas. Darome viską, kad galėtume išvykti į Dakarą.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

21:34
06:33
01:02

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas