Dabar populiaru
15min ŽIŪRĖK
Publikuota: 2009 vasario 12d. 11:54

M.Schumacheris 110 km/h greičiu rėžėsi į apsaugas

M.Schumacheris šįkart po avarijos atsidūrė ligoninėje
„Scanpix“ nuotr. / M.Schumacheris šįkart po avarijos atsidūrė ligoninėje.

„Formulės-1" legenda Michaelis Schumacheris dažnai krito nuo motociklo, tačiau didesnių traumų pavyko išvengti. Trečiadienį viskas buvo rimta – iš trasos išlėkęs 40 metų vokietis buvo nuvežtas į ligoninę.

Tai rimčiausia avarija su motociklu, kurią yra patyręs septyniskart „Formulės-1“ čempionas. Kaip praneša vokiečių žurnalas „Bild“, M.Schumacheris su savo „Honda 1000 CBR Fireblade“ po starto lenktynėse Ispanijoje jau prie pirmo posūkio nesėkmingai stabdė, griuvo ir 110 km per valandą greičiu nuslydo į apsaugas. Vokietis šalmu trenkėsi į asfaltą.

Jeigu jis turi noro būdamas 40 metų nusilaužti sprandą, turėtų tęsti.

Anot vienos liudininkės, Šumis akimirką liko gulėti ant žemės: „Sanitarai greitai nuvežė jį į medicinos punktą.“ Daugelis ispanų laikraščių teigė, kad lenktynininkas buvo praradęs sąmonę.

Po apžiūros komandos draugas nukentėjusįjį nuvežė į ligoninę. Nors ispanų interneto svetainės rašė apie rankos lūžį, sportininko atstovė spaudai Sabine Kehm tai paneigė. „Jokių lūžių nebuvo diagnozuota. Taip pat jokio smegenų sukrėtimo“, – sakė ji.

Savo interneto puslapyje M.Schumacheris nuramino gerbėjus: „Man viskas gerai.“ Ligoninėje jis praleido 5 valandas, o vakare jau skrido į Šveicarijoje esančius namus pas žmoną Corinną ir vaikus.

Kyla klausimas – ar vienas geriausių visų laikų lenktynininkų tampo likimą už ūsų? Keturiskart motociklų pasaulio čempionas Maxas Biaggi įspėja: „Jeigu jis turi noro būdamas 40 metų nusilaužti sprandą, turėtų tęsti. Važinėjimas motociklu – pavojingiausias malonumas.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie Gazas