2019 03 16 /09:17

Melburne iš pirmosios pozicijos startuos praėjusių metų čempionas L.Hamiltonas

Australijoje prasidėjo F-1 lenktynių savaitgalis. Šeštadienį pilotai stojo į kovą kvalifikaciniuose važiavimuose. Po jų sesijos paaiškėjo, kad pirmąją sezono „pole“ poziciją iškovojo britas Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“ bolidu.
Kvalifikacijos akimirka
Kvalifikacijos akimirka / „Scanpix“/AP nuotr.

Trečioji kvalifikacijos dalis

Paskutinėje kvalifikacijos dalyje ir vėl nepralenkiamas buvo praėjusių metų sezono nugalėtojas Lewisas Hamiltonas su „Mercedes“. Antroje pozicijoje sekmadienį startuos Valtteri Bottas. Trečias – „Ferrari“ ekipos narys Sebastianas Vettelis.

Ketvirtoje vietoje lenktynes pradės „Red Bull Racing“ pilotas Maxas Verstappenas. Penktą laiką parodė Charlesas Leclercas. Šeštą ir septintą vietas pasidalijo du „Haas“ komandos nariai – atitinkamai Romainas Grosjeanas ir Kevinas Magnussenas. Lando Norris, Kimi Raikkonenas ir Sergio Perezas liko aštuntoje, devintoje ir dešimtoje starto vietoje.

„Scanpix“/AP nuotr./Kvalifikacijos akimirka

Antroji kvalifikacijos dalis

Antroje kvalifikacijos dalyje geriausią rato įveikimo laiką ir vėl parodė „Mercedes“ bolidą vairuojantis Lewisas Hamiltonas. Jis vieną ratą įveikė per 1 min. 21, 014 sek.

Po šios kvalifikacijos iškirto dar penki lėčiausi sportininkai. Jų gretose atsidūrė abu „Toro Rosso“ komandos nariai Daniilas Kvyatas ir Alexanderis Albonas bei abu „Renault“ lenktynininkai – Nico Hulkenbergas ir Danielis Ricciardo. Pasirodymą taip pat baigė ir „Alfa Romeo“ ekipos pilotas Antonio Giovinazzi.

Trečioje kvalifikacijos dalyje liko 10 pilotų. Po šios kvalifikacijos paaiškės jų rikiuotė sekmadienio lenktynėse.

Pirmoji kvalifikacijos dalis

Pirmoje kvalifikacijos dalyje per 15 minučių geriausią trasos rato įveikimo laiką parodė „Mercedes“ ekipos narys, praėjusių metų sezono nugalėtojas Lewisas Hamiltonas. Jis vieną ratą įveikė per 1 min. 22,043 sek. Nuo jo trečdaliu sekundės atsiliko komandos draugas Valtteri Bottas.

Po pirmosios kvalifikacijos dalies iš tolimesnės kovos dėl starto pozicijos pasitraukė penki pilotai. Jų gretose – ir į F-1 grįžęs Robertas Kubica. Į antrąją kvalifikaciją taip pat nepateko Lance`as Strollas, Piere`as Gasly, Carlosas Sainzas ir George`as Russelas.

Apie lenktynes Melburne

Iš viso šiose lenktynėse pilotai turės įveikti daugiau nei 300 km atstumą arba 58 Melburno trasos ratus. Praėjusiais metais šioje trasoje pirmąją startinę poziciją iškovojo „Mercedes“ pilotas Lewisas Hamiltonas.

Įsirenkite šildymą oras–vanduo ir gaukite kompensaciją net iki 70 proc.
Kas svarbu įrengiant biurą: keturios interjero dizaino tendencijos
Pavasario savaitgaliams ar atostogoms – laikas pajūryje: ne tik pailsėsite, bet ir sustiprinsite sveikatą
Norintiems investuoti į NT projektų plėtrą – kaip išsirinkti projektą pagal paskirtį?