Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2014 sausio 8d. 10:00

Metų lenktynininko rinkimai. 1000 km lenktynių organizatoriaus Dariaus Jonušio nuomonė

„Promo Events“ direktorius Darius Jonušis
BFL nuotr. / „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis
GAZAS.LT kartu su viešųjų ryšių agentūra „vipcommunications“ organizuoja Metų lenktynininko rinkimus. Praėjus 2013-iesiems, klausiame autosporte gerai žinomų žmonių nuomonės: kuris lenktynininkas 2013-aisiais labiausiai pasižymėjo, kas vertas apdovanojimo už automobilių sporto populiarinimą ir koks renginys šiais metais buvo įsimintiniausias.

Darius Jonušis jau daugiau nei dešimt metų yra pagrindinis didžiausio Baltijos šalių automobilių sporto renginio, 1000 km lenktynių Palangoje, organizatorius. Jo įmonė taip pat organizuoja daug kitų renginių, o 2014-aisiais prisidės ir prie WRC etapo Lietuvoje.

– Dariau, kas, jūsų nuomone, buvo geriausias lenktynininkas Lietuvoje 2013-aisiais?

– Nėra lengva vienareikšmiškai pasakyti, nes gali būti labai geras lenktynininkas, bet nepasiekti aukščiausio rezultato (dėl techninių problemų, klaidos ar tiesiog sėkmės stokos)... 

Įprasta jau tapo, kad nesivargindami vertiname lenktynininkus pagal jų pasiektus rezultatus – taip lengviau. Aišku, reikia įvertinti ir viso sezono aktyvumą. Pavyzdžiui, Simas Juodviršis laimėjo pasaulio taurę, bet Kazimieras Vasiliauskas buvo greitesnis ir jam nepasisekė tik finale. 

Visą sezoną buvo greitas ir aktyvus Jonas Gelžinis.

Tačiau Ignas Gelžinis, mano nuomone, labiausiai „sublizgėjo“, nes laimėjo „FIA Academy“ atranką ir tapo Europos nugalėtoju ir vieninteliu sportininku iš Europos, kuris jau šiuo metu gauna neįkainojamas žinias. I.Gelžinio vardas skambėjo per visą pasaulį FIA pranešimuose, daug pagyrimų jis gavo FIA asamblėjoje ir kitur.

Savo balsą atiduodu I.Gelžiniui.

– O ką išskirtumėte kaip žmogų, labiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo praėjusiais metais? 

– Gintaras Furmanavičius – LASF prezidentas, pasiekęs, kad Lietuvoje vyks WRC etapas. 

– Kokį automobilių sporto renginį įvardintumėte kaip geriausią 2013-aisiais? 

– Balsuoju už 1000 km lenktynes Palangoje. Savo balsą atiduodu šiam renginiui ne dėl to, kad esu organizatorius, bet nuoširdžiai manau, kad jis geriausias.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie Gazas