Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2016 11 24, 19:15

Metų lenktynininko rinkimai. Agnės Vičkačkaitės-Lauciuvienės sprendimai

15min tęsia tradicinius „Metų lenktynininko 2016“ rinkimus. Jų metu savo nuomonę apie geriausią bei perspektyviausią lenktynininkus, Lietuvos automobilių sporto veidą bei geriausią renginį išsakys kelios dešimtys automobilių sporte žinomų žmonių. Komisijos narių nuomonė lems lygiai pusę galutinio įvertinimo: likusią nulems 15min skaitytojai.
Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė
Agnė Vičkačkaitė-Lauciuvienė / Andriaus Lauciaus nuotr.

Šiandien kalbiname Agnę Vičkačkaitę-Lauciuvienę – ralio šturmanę ir LASF revizijos komisijos narę.

– Agne, kas buvo geriausias lietuvis lenktynininkas 2016-aisiais?

– Pirmas klausimas ir pats sunkiausias. Norėčiau šią poziciją skirti avansu Vaidotui Žalai už neblogą debiutą Dakare bei beveik čempionišką sezoną ralyje. Tikrai per pastarąjį laikotarpį jis nemažai patobulėjo ir manau, jog tikrai gali mus nudžiuginti labai aukštais rezultatais. Gaila, kad šiemet aukštesnių pozicijų pasiekti nepavyko dėl techninių gedimų. Viliuosi, jog kitas sezonas bus pergalingas.

– Kas buvo geriausias jaunas lietuvis lenktynininkas (iki 21 m.)?

– Manau, šį titulą galėčiau skirti trylikamečiui Gustui Grinbergui, kuris šiemet tapo „ROK Junior“ pasaulio vicečempionu.

– Kas vertas Lietuvos automobilių sporto veido titulo ir labiausiai prisidėjo prie šio sporto garsinimo šalyje?

– Vienareikšmiškai manau, jog šį titulą išlaiko Benediktas Vanagas. Kol kas tikrai kiti sportininkai nepasiveja jo su informacijos sklaida ir autosporto populiarinimu.

– Geriausias Lietuvoje vykęs automobilių sporto renginys?

– Man asmeniškai tai buvo „300 lakes rally“. Atnaujintos trasos, žiūrovų gausa, informacijos sklaida ir pasiekiamumas. Taip pat asmeniškai norėčiau pagirti organizatorius už informacijos skaitmenizavimą: elektroninę paraišką, operatyviai atnaujinamą informaciją, siunčiamus pranešimus į mobiliuosius telefonus apie pasikeitimus, starto tvarką ir t.t.

Penktadienį skaitykite autosporto trenerio ir LASF viceprezidento Jono Dereškevičiaus sprendimus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas