Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 6d. 16:32

Metų lenktynininko rinkimai. Audriaus Gimžausko žodis

Audrius Gimžauskas
Asmeninio archyvo nuotr. / Audrius Gimžauskas

GAZAS.LT drauge su „Publicum Sport“ rengia Metų lenktynininko rinkimus. Kalbiname labiausiai prie Lietuvos autosporto prisidėjusius ar arti jo esančius žmones, klausiame jų nuomonės ir jau netrukus susumavę balsus paskelbsime pačius geriausius.

Apie tai kas labiausiai nusipelnė būti įvertintais 2012-aisiais kalbamės su automobilių sporto meistru, vienų populiariausių ralio varžybų Lietuvoje  „300 Lakes Rally“ organizatoriumi Audriumi Gimžausku. 

Audriau, kas, Tavo nuomone, vertas geriausio šių metų Lietuvos lenktynininko vardo?

Simas Juodviršis, kurio laimėjimai – neginčijamai didžiausias kada nors kartinguose pasiektas Lietuvos rezultatas Europos lygmenyje ir Dominykas Butvilas, kuris 7 metus atkakliai kovojo,  progresavo ir įdėjo gausybę pastangų tam, kad pasiekti tokį rezultatą, koks gavosi, t.y. iškovoti Lietuvos automobilių ralio čempiono vardą.

O kokį lenktyninį automobilį pavadintum geriausiu Lietuvoje šiais metais?

Dėl Simo ir Dominyko pasiekimų tai – kartingas ir „Mitsubishi Lancer Evo“.

Ką išskirtum kaip žmogų, savo veikla daugiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo 2012-aisiais?

Ramūnas Šaučikovas. Jo vaidmuo LASF ralio komitete, atsidavimas, sveikas mąstymas, darbo rezultatai ir viso ralio komiteto pasikeitimas lėmė tai, kad ralis Lietuvoje eina ne atgal, o į priekį. Ypatingai sveikintinas naujasis, 2013 m. ralio varžybų kalendorius.

Koks jaunasis sportininkas, Tavo nuomone, šiais metais rodė didžiausią potencialą ir jau kitais metais gali pradėti skinti didžiąsias pergales?

Simas Juodviršis. Jo „sprogimas“ aktualesnis už visų kitų sportininkų pasiekimus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie Gazas