TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Metų lenktynininko rinkimai. Dariaus Jonušio nuomonė

„Promo Events“ direktorius Darius Jonušis
BFL nuotr. / „Promo Events“ direktorius Darius Jonušis
Šaltinis: 15min
0
A A

GAZAS.LT drauge su „Publicum Sport“ organizuoja Metų lenktynininko rinkimus. Kalbiname labiausiai prie Lietuvos autosporto prisidėjusius ar arti jo esančius žmones, klausime jų nuomonės ir metų gale, susumavę balsus, paskelbsime pačius geriausius.

Šįkart kalbiname buvusį lenktynininką, dabar organizuojantį lentkynes, Darių Jonušį.

Dariau, kas, jūsų nuomone, vertas metų lentkynininko titulo?

Manau, Jonas Gelžinis, nes jam tai buvo ko gero geriausias sezonas karjeroje, puikus rezultatas užsienio lenktynėse. Be to, Jonas pateko į FIA jaunųjų lenktynininkų akademiją. Tai šiuo metu stipriausias lenktynininkas Lietuvoje – atsižvelgiant ne tik į sugebėjimus, bet ir į komandą, biudžetą, kas šiais laikais itin svarbu ir dar daug kitų faktorių.

Na, o metų renginys?

Rizikuoju būti apšauktas šališku, bet „Omnitel 1000 km“ lenktynės. Visų pirma dėl to, kad jos jau antrus metus iš eilės renkamos geriausiu metų sporto renginiu komunikacijos prasme. Pabrėžiu, ne tik automobilių sporto, bet viso sporto apskritai.

Galų gale tokios žvaigždės kaip Tomas Coronel'is ar Peter'is Dumbreck'as atvažiuoja į Palangą, o ne kur nors kitur.

Visai neseniai dalyvavau FIA asamblėjoje Indijoje ir teko gan nemažai diskutuoti su Alan'u Menu (pasaulio kėbulinių lenktynių čempionato dalyvis, atstovaujantis gamyklinei „Chevrolet“ komandai – red. past.), pasakojau jam apie Lietuvą, apie mūsų organizuojamas lenktynes Palangoje.

Pasirodo, Alanas puikiai žino, kas tai. Anot šveicaro, jeigu Tomas buvo čia, visas WTCC (kėbulinių automobilių pasaulio čempionatas – red. past.) puikiai žino kas tai per lenktynės ir kur jos vyksta.

Mat Coronel'is yra itin aktyvus socialiniuose tinkluose, yra labai komunikabilus, tad apie savo nuotykį Lietuvoje papasakojo visiems. Įdomu, kad atsiliepimai apie Lietuvą – patys geriausi.

Jau dabar lenktynėmis Palangoje domisi kelios komandos iš Švedijos, kitų Skandinavijos šalių.

O metų nusivylimas?

Didžiausias nusivylimas man – kad nelentkyniauja Kazimieras Vasiliauskas. Perspektyvus, greitas ir didelį potencialą turintis lenktynininkas priverstas baigti karjerą pernelyg anksti. Gaila.

O metų viltis?

Žinot, galbūt įvardinkime tai kaip dešimtmečio viltį, bet labai noriu, kad Lietuvoje pagaliau atsirastų tikra, normali žiedinių lenktynių trasa. Su normalia infrastruktūra, gera danga, tikromis saugos zonomis ir t.t.

Galbūt su sportiniais automobiliais nuomai, galimybe pasimokyti vairuoti su savo automobiliu ir t.t.
Manau tai paskatintų žiedinių lenktynių atgimimą, paskatintų tobulėti visą automobilių sportą. Neabejotinai tokia trasa paskatintų tai, kad atsirastų daugiau sportininkų, daugiau pinigų pritrauktumėm į automobilių sportą, patobulėtų technika ir t.t.

Visa tai surišta viena grandine.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas