Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Metų lenktynininko rinkimai. Dariaus Jonušio sprendimai

Darius Jonušis
Egidijaus Babelio nuotr. / Darius Jonušis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

GAZAS.LT tradiciškai organizuoja geriausio metų lenktynininko rinkimus. Apklausus Lietuvos automobilių sporto padangėje žinomus žmones bei pridėjus portalo skaitytojų balsus, gruodžio pabaigoje bus išaiškinti trijų nominacijų laimėtojai: Metų lenktynininkas, Metų renginys ir Metų autosporto veidas.

Darius Jonušis – 1000 km ir įvairių kitų renginių organizatorius. Būtent 1000 km lenktynės praėjusių metų rinkimuose buvo pripažintos geriausiu metų autosporto renginiu.

– Dariau, kas buvo geriausias lietuvis lenktynininkas 2014-ais?

– Nepamenu, berods ir pernai rašiau, kad „Geriausias“ turėtume apibrėžti kriterijus, nes geriausias gali būti laimėjęs Lietuvos lenktynes ar 10-ą vietą pasaulio čempionate, o gal geriausias, nes daug dirbo ateinančių kelių metų tikslams, o gal geriausias, nes neišleido didelio biudžeto?

Emociškai iš šių metų, o emociją formuoja ir Gazas.lt, nes daug apie tai rašo, išskirčiau 3 lenktynininkus, abėcėlės tvarka:

  • Dominykas Butvilas, kuris šiemet buvo greitas ir daug dirbo Lenkijos ralio komandoje
  • Robertas Kupčikas už puikų rezultatą „Volkswagen Castrol Cup“
  • Simas Juodviršis už puikų rezultatą ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje, nes šiemet Europos čempionate buvo trečias, o atskirus etapus ir laimėjo. Konkurencija ten tikrai labai didelė, nes konkuruoja gamintojai.

– Kas galėtų būti vadinamas Lietuvos autosporto veidu, daugiausiai prisidėjusiu prie autosporto populiarinimo?

– Vienareikšmiškai daugiausia prisidėjo prie autosporto populiarinimo Gazas.lt. Šiemet ypatingai daug dėmesio skyrėte autosportui. Be abejonės, pagirčiau ir jūsų konkurentus.

– Koks Lietuvoje vykęs arba lietuvių užsienyje organizuotas autosporto renginys buvo geriausias?

– Per kelis paskutinius metus jau nusistovėjo keli tradiciniai geri renginiai: 1000 km lenktynės, „Halls Winter Rally“ ir „300 lakes rally“. Gal todėl, kad 1000 km lenktynės vyksta jau 15 metų, dalyvių, žiūrovų ir kartu vykstančių renginių gausa („dragas“, senovinių automobilių sprintas, o šiemet ir žiedinių lenktynių čempionatas bei pirmenybės) yra didžiulė ir didžiausia. Be jokios abejonės, ne mažiau svarbu ir renginio reklama, matomumas tiek TV ar internetinėje erdvėje, tiek lenktynių trasoje. Galų gale, šio renginio valandos trukmės TV reportažas buvo rodomas per palydovinę televiziją „Motors TV“, kurios pasaulinė auditorija yra tikrai didžiulė. Taigi savo balsą atiduosiu būtent šiam renginiui – 1000 km lenktynėms.

Pradedame ruoštis 2015 metų 1000 km lenktynėms, pokyčių bus nemažai.

Gruodžio 16-ąją skaitykite pokalbį su automobilių sporto fotografu Giedriumi Matulaičiu.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas