Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Metų lenktynininko rinkimai. Giedriaus Matulaičio komentarai

Giedrius Matulaitis
Giedrius Matulaitis
Šaltinis: 15min
0
A A

GAZAS.LT tradiciškai organizuoja geriausio metų lenktynininko rinkimus. Apklausus Lietuvos automobilių sporto padangėje žinomus žmones bei pridėjus portalo skaitytojų balsus, gruodžio pabaigoje bus išaiškinti trijų nominacijų laimėtojai: Metų lenktynininkas, Metų renginys ir Metų autosporto veidas.

Giedrius Matulaitis – automobilių sporto fotografas, pastaraisiais metais aplankantis daug ralių, žiedinių lenktynių bei šoninio slydimo renginių visoje Rytų Europoje.

– Giedriau, kas buvo geriausias lietuvis lenktynininkas 2014-ais?

– Šiemet labai norėčiau metų lenktynininku įvardinti „drifterį“ Mantą Kulvinską, kuriam pritrūko tik truputį susikaupimo (o gal ir patirties), kad pavyktų užlipti ant bendros įskaitos podiumo ne tik Lietuvos, bet ir Rytų europos „drifto“ čempionate. Bet nepavyko. Todėl visiškai pelnytai metų lenktynininko titulą skiriu Robertui Kupčikui. Manau, nereikia labai plėstis, už ką.

– Kas galėtų būti vadinamas Lietuvos autosporto veidu, daugiausiai prisidėjusiu prie autosporto populiarinimo?

– Labai norėčiau, kad metų autosporto veidu galima būtų rinkti ką nors iš Federacijos, nes būtent nuo ten turi prasidėti visas autosporto populiarinimas. Čia toks netiesioginis linkejimas.

Autosporto populiarinimu užsiima daug gerų žmonių – Benediktas, „Fast Lap“, „NP Team“, tas pats „Nemuno žiedas“. Šiai dienai metų autosporto veido vardą skirčiau jums, t.y. GAZAS.LT kolektyvui, nes niekas kitas Lietuvos autosporto viešinimui neskiria tiek dėmesio. 

– Koks Lietuvoje vykęs arba lietuvių užsienyje organizuotas autosporto renginys buvo geriausias?

– Manau, kad didele autosporto švente galima vadinti „Autoplius Fast Lap“ renginius. Dvi priežastys: tai iš tiesų yra ir reginys, ir šventė, be to tai vyksta bent keturis kartus per metus (du iš jų Lietuvoje).

Ketvirtadienį skaitykite pokalbį su žmogumi, išbandžiusiu turbūt visas automobilių sporto šakas ir praėjusiuose rinkimuose tapusiu „Metų autosporto veidu 2013“ – Benediktu Vanagu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie Gazas