Dabar populiaru
Publikuota: 2012 gruodžio 31d. 17:12

Metų lenktynininko rinkimai. LASF prezidento Gintaro Furmanavičiaus vertinimas

Gintaras Furmanavičius
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Gintaras Furmanavičius

GAZAS.LT drauge su „Publicum Sport“ rengia Metų lenktynininko rinkimus. Kalbinsime labiausiai prie Lietuvos autosporto prisidėjusius ar arti jo esančius žmones, klausime jų nuomonės ir kitų metų pradžioje susumavę balsus paskelbsime pačius geriausius.

Šįsyk Lietuvos automobilių sporto vadovo, LASF prezidento Gintaro Furmanavičiaus nuomonė apie tai, kas 2012-iaisiais nusipelnė geriausiųjų automobilių sporte vardų.

Gintarai, kas, Jūsų nuomone, vertas geriausio šių metų Lietuvos lenktynininko apdovanojimo?

Norėčiau šį titulą padalinti 3 lenktynininkams – Dominykui Butvilui, Benediktui Vanagui ir Dainiui Matijošaičiui. Dominykas Butvilas – jaunas lenktynininkas, pagaliau iškovojęs Lietuvos automobilių ralio čempionato auksą. Nors Benedikto Vanago Dakaro projektą labiau tiktų vertinti kitais metais, tačiau jis imponuoja savo įvairiapusiškumu ir ambicijomis, o Dainius Matijošaitis – už tai, kad labai stipriai ūgtelėjo.  Mano akimis, jis ir Rokas Kvaraciejus padarė didžiausią pažangą 2012-aisiais.

O kokį lenktyninį automobilį pavadintumėt geriausiu Lietuvoje šiais metais?

Be abejo, matėm daug įdomių automobilių „1000 km lenktynėse“, gaivaus vėjo į lenktyninių automobilių parką įnešė „drifteriai“, bet pagal tai ko labiausiai į varžybas važiavo stebėti žiūrovai savo balsą atiduodu „Skoda Fabia WRC“.

Ką išskirtumėt kaip žmogų, savo veikla daugiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo 2012-aisiais?

Nenorėčiau įvardinti jokios pavardės, nes žmonių prisidedančių ir padedančių yra daugybė, ir būtų nesąžininga išskirti tik vieną. Mus labai džiugina, kad tiek daug žmonių prisideda ir prie automobilių sporto organizacinių klausimų, ir prie populiarinimo, tame tarpe ir „15 min” žurnalistai.

Koks jaunasis sportininkas, Jūsų nuomone, šiais metais rodė didžiausią potencialą ir jau kitais metais gali pradėti skinti didžiąsias pergales?

Rokas Kvaraciejus, kuris užaugo į lenktynininkus. Taip pat manau, kad labai sparčiai progresuoja ir rimtų ambicijų turi Edvinas Rudaitis bei Ignas Gelžinis, sekantis brolio pėdomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie Gazas