Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2016 11 18, 19:09

Metų lenktynininko rinkimai. Martyno Samuičio komentarai

15min tęsia tradicinius „Metų lenktynininko 2016“ rinkimus. Jų metu savo nuomonę apie geriausią bei perspektyviausią lenktynininkus, Lietuvos automobilių sporto veidą bei geriausią renginį išsakys kelios dešimtys automobilių sporte žinomų žmonių. Komisijos narių nuomonė lems lygiai pusę galutinio įvertinimo: likusią nulems 15min skaitytojai.
Martynas Samuitis
Martynas Samuitis

Martynas Samuitis – Lietuvos ralio lenktynininkas, pirmasis į Lietuvą atgabenęs S2000 ir R5 klasių „Škoda Fabia“ modelius. Be to, jis yra patyręs žiedinių lenktynių specialistas, dalyvavęs daugelyje varžybų Lietvoje ir Europoje.

– Martynai, kas buvo geriausias lietuvis lenktynininkas 2016-aisiais?

– Vertinti reikia ne atskirose varžybose sužibėjusius sportininkus, o tarptautiniuose čempionatuose užimtomis aukštomis vietomis. Mano nuomone, šio titulo nusipelno Kasparas Navickas. Patiko jo gerai atlikti namų darbai – protingai pasirinkta technika („Škoda Fabia 1600“), čempionatas, įskaita bei nuoseklus savo plano įgyvendinimas. Užimta trečia vieta Europos ralio-kroso čempionate – tai nuoseklaus komandos darbo bei Kasparo gabumų atspindys.

– Kas buvo geriausias jaunas lietuvis lenktynininkas (iki 21 m.)?

– Gustas Grinbergas. Kiekvienais metais progresuojantys Gusto tarptautiniai rezultatai rodo, kad jis geriausias ir perspektyviausias jaunasis Lietuvos lenktynininkas.

– Kas vertas Lietuvos automobilių sporto veido titulo ir labiausiai prisidėjo prie šio sporto garsinimo šalyje?

– Šį klausimą turbūt reiktų skirti į dvi dalis. Automobilių sporto veidas man – sąžiningas, teisingas, protingai ir autosportui ne tik dėl savanaudiškų tikslų atsidavęs žmogus. Toks yra Darius Grinbergas.

O labiausiai autosportą garsina Benediktas Vanagas.

– Geriausias Lietuvoje vykęs automobilių sporto renginys?

– Vis dar ir jau kelintą kartą, tai „300 Lakes Rally“. Kiekvienais metais organizatoriai sugeba smarkiai pasistūmėti į priekį. Renginys puikus ir sportine, ir organizacine, ir komunikacine pusėmis. Be to, tai turbūt daugiausia užsienio komandų pritraukiantis autosporto renginys Lietuvoje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas