Dabar populiaru
Publikuota: 2013 sausio 3d. 14:07

Metų lenktynininko rinkimai. Miglės Žalnierukynienės nuomonė

Miglė Juškaitė-Žalnierukynienė
Asmeninio archyvo nuotr. / Miglė Juškaitė-Žalnierukynienė

GAZAS.LT drauge su „Publicum Sport“ rengia Metų lenktynininko rinkimus. Kalbiname labiausiai prie Lietuvos autosporto prisidėjusius ar arti jo esančius žmones, klausiame jų nuomonės ir jau netrukus susumavę balsus paskelbsime pačius geriausius.

Automobilių sportu užsiimančių ar jo labui dirbančių moterų – ne tiek jau ir daug, tad šįkart duoklę atiduodame moteriškai nuomonei. Jūsų dėmesiui – „Winter Rally“ varžybų organizatorės ir LASF ralio komiteto narės Miglės Žalnierukynienės vertinimas, kas 2012-aisiais Lietuvos automobilių sporte nusipelnė būti apdovanoti geriausiųjų vardais.

Migle, kas, Tavo nuomone, vertas geriausio Lietuvos metų lenktynininko vardo?

Manau, kad 2012-aisiais šio titulo verčiausias būtų Lietuvos kartingo lenktynininkas Simas Juodviršis. Smagu, kad jis yra pirmasis lietuvis, iškovojęs pergalę Europos čempionate KZ2 klasėje. Tikiu, jog tai tik pradžia ir linkiu jam visokeriopos sėkmės!

O kokį lenktyninį automobilį pavadintum geriausiu Lietuvoje šiais metais?

Norėčiau pasidžiaugti, jog „Subaru“ 2012 m. iškopė į prizines vietas antrojoje jungtinėje ralio čempionato įskaitoje, o taip pat – pelnė pergalę ralyje „Žemaitija 2012“. Varžytis su „Mitsubishi“ automobiliais, turinčiais didesnį pranašumą išvystant maksimalų greitį, yra tikras iššūkis. Jaučiu simpatiją šiam automobiliui ir visuomet sirgau už jį, tad, mano nuomone, verčiausias metų lenktyninio automobilio titulo vardo –  N4 klasės „Subaru Impreza WRX STI (N14)“.

Ką išskirtum kaip žmogų, savo veikla daugiausiai prisidėjusį prie automobilių sporto populiarinimo 2012-aisiais?

Mano nuomone, tai – vienas garsiausių sporto trenerių ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – Jonas Dereškevičius. Žaviuosi šio žmogaus sugebėjimais, intuicija, patirtimi ir begaliniu noru ugdyti jaunuosius lenktynininkus. Daugelis net nežino, koks šis žmogus svarbus automobilių sportui ir jaunajai lenktynininkų kartai. 

Koks jaunasis sportininkas, Tavo nuomone, rodė didžiausią potencialą ir jau 2013-aisiais gali pradėti skinti didžiąsias pergales?

Galbūt kitose sporto šakose turime tikrai perspektyvių lenktynininkų, tačiau daugiausia domiuosi ir dirbu su raliu, tad ir pretendentai bus iš manosios automobilių sporto šakos. Labai sunku išrinkti verčiausią šio titulo, tačiau, mano nuomone, perspektyviausi ir greitu laiku galėtų tapti rezultatyviausiais Edvinas Rudaitis, Karolis Šiugždinis, Rokas Kvaraciejus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie Gazas