Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2016 11 15, 19:06

Metų lenktynininko rinkimai. Pauliaus Paškevičiaus nuomonė

15min tęsia tradicinius „Metų lenktynininko 2016“ rinkimus. Jų metu savo nuomonę apie geriausią bei perspektyviausią lenktynininkus, Lietuvos automobilių sporto veidą bei geriausią renginį išsakys kelios dešimtys automobilių sporte žinomų žmonių. Komisijos narių nuomonė lems lygiai pusę galutinio įvertinimo: likusią nulems 15min skaitytojai.
Paulius Paškevičius
Paulius Paškevičius

Paulius Paškevičius šiemet tapo Baltijos šalių KZ2 klasės čempionu, kartu su „Paske racing“ komanda turi įvairių pasiekimų kitose kartingo klasėse bei čempionatuose.

– Pauliau, kas buvo geriausias lietuvis lenktynininkas 2016-aisiais?

– Sunku išskirti kažką, nes manau, kad geriausias lenktynininkas turi pasiekti tikrai aukštą rezultatą tarptautinėse varžybose. Tad savo balso negaliu atiduoti konkrečiam asmeniui. Šie metai nebuvo Lietuvai labai sėkmingi.

– Kas buvo geriausias jaunas lietuvis lenktynininkas (iki 21 m.)?

– Geriausias lenktynininkas, mano galva, šiemet bus Gustas Grinbergas. Atsižvelgiant į tai, kad laimėjo Lenkijos čempionatą bei stiprią antrą vietą tarptautinėse „ROK Junior“ lenktynėse tarp daugybės talentingų jaunų lenktynininkų.

– Kas vertas Lietuvos automobilių sporto veido titulo ir labiausiai prisidėjo prie šio sporto garsinimo šalyje?

– Manau, dar vis liks Benediktas Vanagas – tai jis moka daryti kol kas geriausiai iš visų.

– Geriausias Lietuvoje vykęs automobilių sporto renginys?

– Manau, tai Aukštadvaryje vykęs Lietuvos kartingo čempionato 5 etapas, kuris buvo sujungtas su Baltijos šalių čempionatu. Dalyvių gausa buvo milžiniška: varžėsi apie 140 sportininkų iš 5 ar 6 šalių, lygis buvo tiesiog aukštas. Bet žinoma, yra kur patobulėti, kad renginys nebūtų organizuojamas tik dalyviams. Norėtųsi, kad atsirastų vis daugiau žiūrovų tokio masto varžybose.

Trečiadienį skaitykite Lietuvos automobilių sporto federacijos „Drifto“ komiteto pirmininko Lino Ramoškos komentarus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Gazas